Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 25

26 Kwi

Zjazd szkoleniowy Erasmus Student Network Poland

Sekcja kandydująca Stowarzyszenia ESN Polska z Politechniki Rzeszowskiej po raz pierwszy miała okazję gościć 100 członków organizacji z 40 największych ośrodków akademickich w Polsce.
20 Kwi

Zapraszamy na Warsztaty Techniczne na Politechnice Rzeszowskiej

Prelekcje dla uczestników wygłoszą: mgr inż. Bartłomiej Pikul z MTU Aero Engines Polska oraz mgr inż. Konrad Kołodziej z Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

18 Kwi

Zawody szybowcowe Pribina Cup 2018

Od 30 marca do 7 kwietnia w Nitrze na Słowacji odbyły się międzynarodowe zawody szybowcowe Pribina Cup 2018, w których udział wzięli studenci PRz Marek Niewiadomy, Wojciech Wojtaczka i Kamil Bojarsk
17 Kwi

Powrót na mistrzowski tron

Tenisiści stołowi Politechniki Rzeszowskiej powrócili na najwyższe podium Akademickich Mistrzostw Polski w rozgrywanym w Warszawie finale (14-15 kwietnia) z udziałem 16 najlepszych uczelni.

13 Kwi

Studenci szkolą się w ramach Legii Akademickiej

Ponad 240 studentów wzięło udział na Politechnice Rzeszowskiej w szkoleniu teoretycznym w ramach projektu pilotażowego „Edukacja wojskowa studentów w ramach Legii Akademickiej”.

Student Politechniki Rzeszowskiej dwukrotnie na podium w zawodach karate

Mateusz Kosturek, zawodnik AZS-u PRz zdobył złoty oraz srebrny medal w organizowanym w Rzeszowie Pucharze Polski i Mistrzostwach Polski w karate.

28 Mar

[ROZMOWA] Wolontariat daje nam pozytywną energię

Rozmowa z Alicją Gerką, studentką Politechniki Rzeszowskiej, członkiem grupy GIRLS byte, która w ramach wolontariatu organizuje warsztaty informatyczne dla dzieci z małych miejscowości na Podkarpaciu.

Dni Wydziału Zarządzania za nami

- W trakcie dwóch dni działo się tak wiele, że na pewno każdy mógł wybrać coś dla siebie i skupić się na interesujących go tematach - mówi dziekan WZ dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz.