Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 26

28 Mar

Dni Wydziału Zarządzania za nami

- W trakcie dwóch dni działo się tak wiele, że na pewno każdy mógł wybrać coś dla siebie i skupić się na interesujących go tematach - mówi dziekan WZ dr hab. inż. Stanisław Gędek, prof. PRz.
26 Mar

Studenci z Politechniki Rzeszowskiej wystartują w zawodach łazików...

Drużyna Legendary Rover Team to dwukrotny zdobywca tytułu mistrza świata na zawodach University Rover Challenge w Stanach Zjednoczonych. Pod koniec maja powalczą o kolejny tytuł.

26 Mar

Politechnika Rzeszowska najlepsza w półfinale AMP w tenisie stołowym

Wśród mężczyzn bezkonkurencyjni byli studenci Wydziału Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej: Mateusz Gołębiowski, Łukasz Nadolski, Piotr Cyrnek i Grzegorz Tomoń.
22 Mar

III edycja konkursu Audit OdyssEY

Rejestracja na tegoroczną edycję Audit OdyssEY wystartowała! Sprawdź się w roli audytora i poznaj biznes w praktyce podczas 3 edycji wyjątkowego konkursu EY Careers.

21 Mar

Cztery medale na międzynarodowym turnieju robotów dla studentów PRz

Studenci Politechniki Rzeszowskiej wzięli udział w X Międzynarodowym Turnieju Robotów „Robotic Tournament" w Rybniku. Pokonali blisko 50 zespołów i zdobyli 4 medale: złoty, dwa srebrne i jeden brązowy
20 Mar

Festiwal BOSS Rzeszów z udziałem studentów PRz

Członkowie Studenckiego Koła Naukowego Komunikacji Marketingowej Brief wzięli udział w drugiej edycji Festiwalu BOSS. Byli odpowiedzialni za kampanię promocyjną i marketingową festiwalu.

20 Mar

Spotkanie informacyjne i Erasmus Day na Politechnice Rzeszowskiej

Podczas spotkania informacyjnego Dział Współpracy Międzynarodowej zapoznał studentów ze szczegółami dotyczącymi możliwości studiowania i odbywania praktyk za granicą.
19 Mar

Eliminacje drużynowe Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym

Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej jest organizatorem strefowych eliminacji drużynowych Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym kobiet i mężczyzn, które odbędą się 24 i 25 marca.