Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 28

27 Lut

VI polska edycja konkursu "Etyka w finansach"

Pracownicy sektora finansowego, studenci, pracownicy naukowi i wszyscy interesujący się zagadnieniem etyki w sektorze finansowym mogą nadsyłać na konkurs swoje eseje.
26 Lut

Zgrupowanie Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Podczas trzydniowych prób z emisji głosu i nowego repertuaru, chór akademicki pod batutą mgr Lidii Chalińskiej świętował swoje pierwsze urodziny.

21 Lut

[VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football

Konrad Dybaś, student logistyki Politechniki Rzeszowskiej, rywalizując z najlepszymi zawodnikami podczas Lubasz Freestyle Night zwyciężył w dwóch kategoriach: be(a)st trick oraz challange.
15 Lut

Absolwent PRz laureatem konkursu „Student-wynalazca"

Nagrodzone urządzenie przeznaczone jest szczególnie dla osób po udarze mózgu, mających problem z zaburzeniami w funkcjonowaniu jednej strony ciała.

12 Lut

Studentki Politechniki Rzeszowskiej nagrodzone na X Podkarpackiej Gali...

Joanna Paterak i Magdalena Jurasz studentki Politechniki Rzeszowskiej otrzymały tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2017.
10 Lut

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej wygrała stypendium w Chinach

Agnieszka Chytła absolwentka Politechniki Rzeszowskiej zwyciężyła w konkursie na najlepszą prace z zakresu współczesnej współpracy gospodarczej Polski i Chin.

10 Lut

Pierwsi absolwenci Politechniki Rzeszowskiej z zakresu inżynierii medycznej

Układ pomiarowy pozwalający na badanie pracy serca, analizator mowy, analizator szmerów oddechowych - to tylko wybrane przykłady prac inżynierskich studentów inżynierii medycznej.
09 Lut

Zachęcamy do głosowania na Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska PRz

- Nasze koło naukowe zostało nominowane za działalność w zakresie edukacji ekologicznej. Mimo ogromnej konkurencji również i w tym roku chcielibyśmy obronić I miejsce – dodaje dr inż. Adam Masłoń.