23 Paź

[FOTO] Otrzęsiny 2019

17 października odbyły się otrzęsiny - impreza dla studentów pierwszego roku, zorganizowana przez Samorząd Studencki.
18 Paź

Trwa nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej po raz kolejny ogłasza nabór dla osób, które chcą rozwijać swój talent muzyczny.

04 Paź

Immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania

W poniedziałek 30 września 2019 r. odbyła się immatrykulacja studentów I roku Wydziału Zarządzania.
04 Paź

Nabór wniosków o stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Wnioski na rok akademicki 2019/2020 można składać do 18 października. Stypendium wynosi min. 2 tys. zł i jest wypłacane jednorazowo.

01 Paź

Immatrykulacja na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa

30 września na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa uroczyście przyjęto nowych studentów na I rok studiów.
19 Wrz

Studenckie Warsztaty Urbanistyczne Kraków/Rzeszów 2019

Celem warsztatów, które odbędą się w dniach 24 - 27 września w Krakowie, będzie wskazanie ciekawych rozwiązań przestrzennych, kształtujących przyjazne i funkcjonalne środowisko miejskie.

06 Sie

Adapciak PRz – czas zacząć przygodę z Politechniką Rzeszowską już na wakacjach

W tym roku zostanie on zorganizowany w Leśnej Chacie położnej nieopodal malowniczego miasteczka Cieszanów i potrwa od 2 do 8 września br.
02 Sie

„Pokój dla Żaka"

Jak co roku od lipca do końca września Samorząd Studencki prowadzi akcję „Pokój dla Żaka" oferując bezpłatnie pomoc w znalezieniu zakwaterowania dla studentów.