14 Sty

Posiedzenie Wyborcze Parlamentu Samorządu Studenckiego Politechniki Rzeszowskiej

W dniu 9 stycznia odbyło się Posiedzenie Wyborcze Parlamentu Samorządu Studenckiego PRz, podczas którego został wybrany Przewodniczący Samorządu w kadencji 2020 - inż. Michał Klimczyk.
08 Sty

Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Forum Uczelni Technicznych

W dniach 5 - 8 grudnia 2019 r. Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej był organizatorem zjazdu Sprawozdawczo-Wyborczego Forum Uczelni Technicznych (FUT).

27 Gru

Stypendia ministra dla studentów za znaczące osiągnięcia

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał 10 stypendiów dla studentów Politechniki Rzeszowskiej za znaczące osiągnięcia.
21 Gru

Stypendia w Politechnice Rzeszowskiej

Stypendia w Politechnice Rzeszowskiej zostały utrzymane na dotychczasowym poziomie, a niektóre rodzaje świadczeń wzrosły.

16 Gru

I miejsce doktorantki w konkursie SIMP

Doktorantka Szkoły Doktorskiej Nauk Inżynieryjno-Technicznych w PRz mgr inż. Wiktoria Wojnarowska zajęła I miejsce w XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu SIMP.
09 Gru

Konkurs - Przestrzeń Kreatywności

Konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów na biznesplan wpisujący się w priorytety Inteligentnych Specjalizacji Podkarpacia.

09 Gru

VII edycja wydarzenia "Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy"

W czwartek odbyła się VII edycja wydarzenia "Na studenckie wczasy nigdy nie ma kasy" organizowana przez Studenckie Koło Badawczo-Naukowe Turystyki „Tuptuś”.
05 Gru

Hackathon Mobility w Rzeszowie

Hackathon Mobility to wydarzenie, którego ideą jest powstanie nowych rozwiązań z obszaru ekomobilności i alternatywnych form transportu dla Miasta Rzeszów.