12 Cze

Zostań stypendystką programu "Nowe technologie dla dziewczyn"!

To program, w ramach którego dziewczyny dostają stypendium w wysokości 12 000 zł oraz udział w 9-miesięcznym programie mentoringowym. Aplikuj do 15 czerwca.
10 Cze

[FOTO] II Nocny Bieg po lotnisku EPRJ

W Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbył się Drugi Nocny Bieg po lotnisku EPRJ. Wzięli w nim udział studenci pilotażu z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.

05 Cze

Legendary Rover Team na zawodach łazików marsjańskich w USA

Drużyna z Politechniki Rzeszowskiej ukończyła zawody na 13 miejscu z 34 drużyn z wynikiem 259 pkt.
28 Maj

Projekt Aktywny Student Instytutu Tyflologicznego PZN

Głównym celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia osobom niewidomym i słabowidzącym.

23 Maj

Studenci Politechniki Rzeszowskiej wygrali Hackathon PekaoCoders

W zwycięskiej drużynie było aż trzech studentów PRz: Urszula Cupryś, studentka finansów i rachunkowości, Łukasz Kutyła, student zarządzania i Mateusz Juszczyk, student lotnictwa i kosmonautyki.
22 Maj

EUROSTUDENT – weź udział w projekcie badawczym MNiSW

Zachęcamy studentów do wzięcia udziału w europejskim przedsięwzięciu badawczym dotyczącym życia studentów. Ankieta internetowa jest dostępna pod adresem: https://pbs.pl/eurostudent

17 Maj

Kompendium Dyskretyzacji - zaproszenie na warsztaty

Kompendium Dyskretyzacji to warsztaty dla specjalistów i inżynierów, którzy wykorzystują w swojej pracy symulację numeryczną. Wydarzenie odbędzie się 20 maja 2019 o godzinie 16:00 na PRz w sali V-17.
16 Maj

Studentka Politechniki wywalczyła brązowy medal na Akademickich...

- Zaraz po sezonie wakacyjnym ruszam z przygotowaniami do Mistrzostw Polski, a może nawet spróbuje swoich sił w kolejnych kwalifikacjach do Mistrzostw Europy – mówi Wiktoria Gwóźdź, studentka WBMiL.