28 Cze

"Rowerem po oddech" do Neapolu dla chorej Pauliny

Andrzej Kozioł, Kacper Kogut i Krystian Mroziak wyruszą rowerami do Neapolu, by pomóc chorej na mukowiscydozę dziewczynce. Będzie to druga rowerowa akcja charytatywna pomysłodawców wydarzenia.
19 Cze

Uroczyste zakończenie programu Legia Akademicka na Politechnice Rzeszowskiej

19 czerwca na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbyło się uroczyste zakończenie drugiej edycji programu Legii Akademickiej.

19 Cze

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni w konkursie SANBanku

Studenci Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli wzięli udział w konkursie interaktywnym „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”.
14 Cze

„POŁONINY” wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2019”

15 i 16 czerwca br. zespół Politechniki Rzeszowskiej zaprezentuje piękne tańce regionalne połączone z dynamiczną muzyką i barwnymi strojami na scenach Puław, Baranowa, Janowca i Wojciechowa.

14 Cze

Samsung Inkubator zaprasza na spotkanie z Renatą Bilecką

Spotkanie pt. "Zadbaj o bezpieczeństwo swojego smartfona” odbędzie się 18 czerwca o godz.17:30 w Samsung Inkubator przy ul. Akademickiej 6 w Rzeszowie.
13 Cze

[FOTO] Najlepsi studenci nagrodzeni przez Rektora

87 studentów naszej uczelni otrzymało Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Doceniono ich zaangażowanie w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2018/2019.

12 Cze

Zostań stypendystką programu "Nowe technologie dla dziewczyn"!

To program, w ramach którego dziewczyny dostają stypendium w wysokości 12 000 zł oraz udział w 9-miesięcznym programie mentoringowym. Aplikuj do 15 czerwca.
10 Cze

[FOTO] II Nocny Bieg po lotnisku EPRJ

W Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbył się Drugi Nocny Bieg po lotnisku EPRJ. Wzięli w nim udział studenci pilotażu z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.