15 Maj

Szkolenie team building czyli rozwój umiejętności pracy w zespole

Szkolenie odbędzie się 17 maja na Politechnice Rzeszowskiej przy Al. Powstańców Warszawy 12, budynek V, sala V18 w godzinach 9:00-16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
14 Maj

Projekt oprawy Dzwonu Niepodległości autorstwa studentów Politechniki...

Inż arch. Marlena Mularska oraz inż. arch. Tomasz Jaworowski, studenci V roku architektury na prośbę prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca przygotowali koncepcje oprawy Dzwonu Niepodległości.

12 Maj

[FOTO] Krzysztof Cugowski i Sławomir na zakończenie Rzeszowskich Juwenaliów

Zakończyły się 26. Rzeszowskie Juwenalia. Zobaczcie, jak bawiono się podczas ostatniego, trzeciego dnia Juwenaliów Politechniki Rzeszowskiej.
11 Maj

[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia 2019. Dzień drugi

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia 26. Rzeszowskich Juwenaliów.

10 Maj

[FOTO] Wystartowały Rzeszowskie Juwenalia 2019!

Studenci Politechniki Rzeszowskiej na trzy dni przejęli władze nad miastem. Uroczyste rozpoczęcie 26. Rzeszowskich Juwenaliów zgromadziło na rzeszowskim Rynku tłumy studentów.
30 Kwi

Zaproszenie na II Nocny Bieg po Lotnisku EPRJ

Bieg jest adresowany do studentów specjalności „pilotaż” na Politechnice Rzeszowskiej. Trasa biegu będzie wynosić ok. 2 500 m i prowadzić drogami kołowania oraz drogą startową lotniska.

23 Kwi

Studentki Politechniki Rzeszowskiej odwiedziły Uniwersytet w Indiach

- Podróż do Indii była niesamowitą przygodą, która dała nam możliwość poznania odmiennej kultury i nawiązania przyjaźni ze studentami z całego świata - podkreślają studentki Wydziału Chemicznego PRz.
17 Kwi

New Technology Day

Wydarzenie było adresowane do wszystkich miłośników nowych technologii, branży systemów bezzałogowych czy rozwiązań przyszłości.