Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 184

20 Gru

Chór Akademicki PRz wystąpił na Uroczystym Koncercie Wigilijnym w Warszawie

Chór Politechniki Rzeszowskiej wziął udział w koncercie świątecznym organizowanym przez Politechnikę Warszawską.

Nauka i doświadczenie zawodowe - studia dualne w Politechnice Rzeszowskiej

Nowe studia obejmują dwa kierunki. To inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz automatyka i robotyka na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki.

19 Gru

"Maluszkowo" i "Mała Politechnika" z przedświąteczną wizytą u rektora...

Dzieci z przyuczelnianego żłobka i przedszkola złożyły życzenia i podarowały świąteczne kartki, a prof. Tadeusz Markowski wręczył maluchom małe upominki.

Najnowszy numer „Gazety Politechniki” już dostępny

W numerze 10-11/2018 „Gazety Politechniki” zamieszczono artykuły poświęcone m.in. inauguracji roku akademickiego oraz Konstytucji dla Nauki.

18 Gru

Koło Naukowe EUROAVIA Rzeszów z wizytą u małych pacjentów

- Wizyta w szpitalu stała się już dla nas swego rodzaju tradycją, więc nie mogło nas zabraknąć i w tym roku – mówi Aleksandra Pasich z KN EUROAVIA Rzeszów.
18 Gru

Srebrne Skrzypce dla pracownika naukowego Politechniki Rzeszowskiej

Dr hab. Anna Kucaba-Pietal, prof. PRz, z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa została laureatką prestiżowej Nagrody Srebrnych Skrzypiec im. prof. Bogdana Skalmierskiego.

17 Gru

Sesja posterowa o wyzwaniach współczesnej logistyki

Zapraszamy na V sesję posterową „Wyzwania współczesnej logistyki”, która odbędzie się w dniu 18 grudnia 2018 r., w godzinach 10-13 w holu głównym budynku S.
13 Gru

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie w Politechnice Rzeszowskiej

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie to główny punkt nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, który odbył się w czwartek 13 grudnia.