Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 188

27 Lis

Ambasador Kanady z wizytą w Politechnice Rzeszowskiej

Rozmowy z władzami Politechniki Rzeszowskiej dotyczyły m.in. możliwości współpracy badawczo-rozwojowej między kanadyjskimi i polskimi ośrodkami badań lotniczych.
27 Lis

Zapraszamy na mecz Fibrain AZS PRz z 3S Polonia Bytom

Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Politechniki Rzeszowskiej zaprasza w najbliższy piątek 30 listopada o godz. 18:00 na mecz LOTTO Superligi Tenisa Stołowego Mężczyzn.

Rzeszowskie Juwenalia najlepsze w Polsce

Rzeszowskie Juwenalia po raz drugi sięgnęły po tytuł najlepszych juwenaliów w kraju. Taki wynik to zasługa internautów, którzy oddawali głosy w konkursie ProJuvenes.

Weź udział w Hackathonie+

Zapraszamy do udziału w Hackathonie+, czyli dwudniowym maratonie programowania organizowanym przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju w dniach 8-9 grudnia 2018 r.

Delegacja Politechniki Rzeszowskiej z rewizytą w Wielkiej Brytanii

W dniach 21-22 listopada 2018 r. delegacja PRz odwiedziła dwa uniwersytety w Wielkiej Brytanii - Surrey University w Guildford i University Degrees in the Football and Sports Industry (UCFB).
25 Lis

Zapraszamy na koncert Marszowym Krokiem do Wolności

Chór akademicki serdecznie zaprasza na koncert Marszowym Krokiem do Wolności, który odbędzie w dniu 30 listopada 2018 r. o godz. 18:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej.

24 Lis

[FOTO] Nocne Spotkania z Nauką pełne ludzi ciekawych świata

Uczniowie szkół podstawowych i średnich, ich nauczyciele, studenci, mieszkańcy Rzeszowa i całego Podkarpacia wzięli udział w IV Nocnych Spotkaniach z Nauką organizowanych na Politechnice Rzeszowskiej.
23 Lis

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej z Nagrodą Tertila

Nagroda przyznawana jest za najlepszą pracę magisterską z obszaru nauk techniczno-przyrodniczych o tematyce związanej z Tarnowem lub powiatem tarnowskim.