Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 186

08 Gru

Nocne Spotkania z Reklamą po raz 18. na Politechnice Rzeszowskiej

Zapraszamy na pokaz najlepszych reklam z całego świata w różnych blokach tematycznych, który odbędzie się 11 grudnia o godz. 20:00 na Politechnice Rzeszowskiej w salach: V-1, V-2 i S-1.
07 Gru

Mikołaj odwiedził dzieci w Bezmiechowej

Z okazji Mikołajek prof. dr hab. inż. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej razem z Mikołajem złożyli wizytę uczniom Szkoły Podstawowej im. Lotników Polskich w Bezmiechowej Dolnej.

07 Gru

Zapraszamy na seminarium naukowe Project Management Day

Spotkanie „Praktyka Zarządzania Projektami i Programami” odbędzie się 10 grudnia o godz. 10:15 na Wydziale Zarządzania PRz, sala S-2. Zapraszamy zainteresowanych tematyką zarządzania projektami.
06 Gru

Zaproszenie na II Konferencję Biznes-Nauka-Stalowa Wola

Tematyka konferencji związana jest z problematyką powiązania biznesu z nauką we współczesnej gospodarce.

06 Gru

Nasi studenci w gronie najlepszych w konkursie RobotStudio Challenge

Marcin Piszko i Łukasz Brzozowski - studenci Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa zajęli odpowiednio II i III miejsce w konkursie RobotStudio Challenge organizowanym przez firmę ABB.
05 Gru

Politechnika Rzeszowska będzie współpracowała z klubem CWKS Resovia Rzeszów

Podpisana umowa to kolejny element strategii rozwoju obszaru związanego ze sportem w Politechnice Rzeszowskiej, która obejmuje zarówno kształcenie jak i prowadzenie badań naukowych.

05 Gru

II Kolaż Kół Naukowych Politechniki Rzeszowskiej

W tegorocznym wydarzeniu zaprezentowały się 23 koła naukowe, organizacje studenckie i stowarzyszenia, m.in. Erasmus, Projektor, Chór Akademicki PRz i Studencki Zespół Pieśni i Tańca PRz Połoniny.
04 Gru

Studenci Politechniki w Stalowej Woli będą się uczyli języka chińskiego

Politechnika Rzeszowska będzie współtworzyć Centrum Języka i Kultury Chińskiej „LiuGong” w Stalowej Woli. Jednym z celów centrum jest nauka języka chińskiego przez studentów uczelni w tym mieście.