Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 187

04 Gru

Konferencja Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza

Na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się druga w tym roku Konferencja Rady Partnerów Centrum Zaawansowanych Technologii AERONET - Dolina Lotnicza połączona z zebraniem Rady Partnerów CZT.
04 Gru

Egzamin TOEIC dla studentów PRz

Studium Języków Obcych oferuje studentom Politechniki Rzeszowskiej możliwość uzyskania certyfikatu TOEIC podczas egzaminu, który odbędzie się w dniu 20 grudnia 2018 r. o godz. 8:30.

03 Gru

Polska Wschodnia na start! Spotkanie biznesowe dla studentów

Masz pomysł na biznes, ale nie wiesz jak zacząć i skąd wziąć środki na jego sfinansowanie? Już 14 grudnia na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się bezpłatne spotkanie biznesowo-networkingowe.
01 Gru

[FOTO] Koncert Marszowym Krokiem do Wolności

Na Politechnice Rzeszowskiej odbył się koncert Marszowym Krokiem do Wolności. W jego trakcie można było usłyszeć najpiękniejsze pieśni patriotyczne oraz podziwiać polskie tańce narodowe.

30 Lis

Laboratorium firmy Phoenix Contact na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki...

Nowe laboratorium to konsekwencja umowy o przystąpieniu Politechniki Rzeszowskiej do międzynarodowego programu EduNet, do którego należą renomowane szkoły wyższe — z kraju i zagranicy.
29 Lis

Oficyna Wydawnicza na Świątecznych Targach Książki

Podczas Świątecznych Targów Książki w Millenium Hall Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej zaprezentowała ponad 110 skryptów, podręczników i monografii związanych z profilem kształcenia uczelni

29 Lis

Bal Sylwestrowy z AZS-em

Serdecznie zapraszamy na Bal Sylwestrowy z AZS-em, który odbędzie się w Studenckim Centrum Kultury i Nauki Politechniki Rzeszowskiej.
28 Lis

Nowoczesny sprzęt spawalniczy od międzynarodowego koncernu

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę o współpracy z międzynarodowym koncernem Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.