Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 189

22 Lis

Tłumy uczniów na Dniach Otwartych Politechniki Rzeszowskiej

Kierunkami i zasadami studiowania interesowali się nie tylko uczniowie z województwa podkarpackiego, ale także z Ciechanowa, Krakowa, Nowego Targu, a nawet z Czech, Słowacji i Ukrainy.
22 Lis

PRz Racing Team na Warsaw Moto Show

PRz Racing Team uczestniczył w IV Międzynarodowych Targach Motoryzacyjnych Warsaw Motor Show na specjalne zaproszenie organizatorów wydarzenia.

21 Lis

Delegacja z Irackiego Kurdystanu w Politechnice Rzeszowskiej

Spotkanie poświęcone było omówieniu możliwości i perspektyw kształcenia kurdyjskich studentów na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa.
21 Lis

[FOTO] Nagrody Rektora wręczone

W dniu 20 listopada 2018 r. nauczyciele akademiccy otrzymali Nagrody Rektora za osiągnięcia naukowe, dydaktyczne i organizacyjne uzyskane w 2017 roku.

20 Lis

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na Targach Książki w Rzeszowie

Wszystkich, którzy lubią czytać książki zapraszamy 23 i 24 listopada 2018 r. do Millenium Hall w Rzeszowie w godzinach od 10:00 do 20:00.
20 Lis

Ruszyła Szkoła Młodych Fizyków i Szkoła Młodych Informatyków

W minioną sobotę 17 listopada 2018 r. odbyły się pierwsze zajęcia Szkoły Młodych Fizyków i Szkoły Młodych Informatyków w ramach programu Politechnika Młodego Odkrywcy 2018/2019.

19 Lis

Inżynieria i analiza danych – nowy kierunek na Politechnice Rzeszowskiej

Studia pierwszego stopnia o profilu praktycznym będą prowadzone na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej. Pierwszy nabór będzie uruchomiony na rok akademicki 2019/2020.
19 Lis

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych

Festiwal Otwartych Pracowni Architektonicznych (FOPA) odbędzie się w Krakowie w dniach 21-22 listopada 2018 r. Jest to unikalne wydarzenie towarzyszące kongresowi Open Eyes Economy Summit.