Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 293

16 Lut

[VIDEO, PREZENTACJA] ProtoLab – prototypownia dla rzeszowskich studentów

14 lutego br. przedstawiciele Banku Światowego Grzegorz Wolszczak i Jerzy Toborowicz spotkali się ze studentami Politechniki Rzeszowskiej, by porozmawiać na temat koncepcji ProtoLabu.
16 Lut

Rektor PRz pogratulował naszym studentom sukcesów

16 lutego br. podczas posiedzenia Senatu PRz studenci, laureaci ogólnopolskich konkursów, otrzymali gratulacje od rektora prof. Tadeusza Markowskiego.

15 Lut

Wystawa prac wykonanych na zajęciach projektowych

Stało się już tradycją, że na początku lutego studenci III roku I stopnia na kierunku architektura pod opieką naukową profesora Petera Pásztora organizują wystawę swoich prac.
15 Lut

Spotkanie kół naukowych PRz

14 lutego br. w Sali Senatu odbyło się spotkanie kół naukowych i organizacji studenckich PRz zorganizowane przez Dział Karier i Promocji.

13 Lut

Inżynieria w praktyce - od nauczania po badania naukowe

Zapraszamy na seminarium akademickie o najnowszych trendach w badaniach naukowych i nauczaniu.
13 Lut

[VIDEO] Łączy nas dziedzictwo Ignacego Łukasiewicza

10 lutego br. dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, odbył spotkanie z dr. Pawłem Fornalem, prezesem zarządu Fundacji Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego.

10 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni i wyróżnieni w konkursie...

Sukces studentów Politechniki Rzeszowskiej podczas VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Student-Wynalazca”.
10 Lut

Czasopismo naukowe Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury

Czasopismo naukowe Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury w bazie Directory of Open Access Journals - DOAJ.