Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 298

17 Sty

Politechnika Rzeszowska zawarła umowę z B&P Engineering

17 stycznia br. Politechnika Rzeszowska weszła we współpracę z B&P Engineering.
17 Sty

Zaproszenie na konferencję : RZESZÓW MIASTO PRZYSZŁOŚCI – RMP 2017

Konferencja naukowa organizowana w ramach 50-lecia Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej.

16 Sty

[FOTO, VIDEO] Politechnika Rzeszowska zagrała na rzecz WOŚP

15 stycznia br. w Podziemnej Trasie Turystycznej Politechnika Rzeszowska wsparła 25. Finał WOŚP.
16 Sty

Studenci PRz triumfowali na Podkarpackiej Gali Wolontariatu 2016

W sobotę 14 stycznia br. podczas uroczystej IX Podkarpackiej Gali Wolontariatu pięcioro studentów PRz otrzymało tytuł Wolontariusza Podkarpacia 2016.

13 Sty

Podziękowania rektora PRz

Podziękowania prof. dr hab. inż. Tadeusza Markowskiego, rektora Politechniki Rzeszowskiej
13 Sty

Politechnika Rzeszowska gra dla WOŚP

15 stycznia br. na rzeszowskim Rynku o godz. 12.00 rozpocznie się 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

12 Sty

Wynalazki Politechniki Rzeszowskiej dla wojska

Konferencja "Wykorzystanie Innowacyjnych Technologii dla Zwiększenia Zdolności Operacyjnych do Prowadzenia Działań w Terenie Górzystym"
12 Sty

Studentki PRz biorą udział w konkursie Inwestycja w Przyszłość

W organizowanym przez PZU konkursie Politechnikę Rzeszowską reprezentują trzy studentki: Maria Krasowska, Kinga Szmigiel i Sylwia Zimnicka.