Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 305

29 Lis

Rektor uczelni pogratulował sukcesu delegacji Chóru Akademickiego PRz

29 listopada br rektor Politechniki Rzeszowskiej oficjalnie pogratulował chórzystom sukcesu, który odnieśli na I Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej Cantantes Lublinensis.

Polska Nagroda Innowacyjności 2016 dla Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej otrzymał Polską Nagrodę Innowacyjności 2016.

28 Lis

[AUDIO] Skok na głęboką wodę … Politechniczni studenci – sportowcy (1)

Andrzej Rzeszutek i Kacper Lesiak to młodzi, zdolni, utytułowani sportowcy i studenci Politechniki Rzeszowskiej. Ich domeną są skoki do wody.
28 Lis

"Złoty" Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej. Chórzyści PRz na...

26 listopada br. Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej zdobył Złoty Dyplom oraz Nagrodę Specjalną w I Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chóralnej Cantantes Lublinensis.

27 Lis

Politechnika Rzeszowska w Stalowej Woli otworzyła drzwi zwiedzającym

25 listopada br. zainteresowani studiami na Politechnice Rzeszowskiej w Stalowej Woli mogli obejrzeć zaplecze dydaktyczno-naukowe uczelni.
25 Lis

[VIDEO] Connected cars i inne nowinki technologiczne na rzeszowskim ITAD 2016

24 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej po raz jedenasty odbyła się konferencja IT Academic Day (ITAD).

24 Lis

[FOTO, AUDIO] O innowacyjnym Rzeszowie dyskutowano na Politechnice Rzeszowskiej

24 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyła się społeczna akcja „Gazety Wyborczej” – „Pracownia miast”.
24 Lis

Uczelnia pomoże studentom podnieść kwalifikacje zawodowe. Projekt PO WER na PRz

Trzy wydziały Politechniki Rzeszowskiej uzyskały fundusze na podniesienie kompetencji studentów w kluczowych dziedzinach gospodarki.