Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 306

23 Lis

Wielki Test Języka Angielskiego

20.11.2016 r. na Politechnice Rzeszowskiej odbył się Wielki Test Języka Angielskiego, organizowany przez Studium Języków Obcych.
23 Lis

Zmarła mgr Lucyna Kiedrzyńska

Zmarła mgr Lucyna Kiedrzyńska, długoletni pracownik biblioteki uczelnianej.

Będzie nowa droga kołowania w Ośrodku Kształcenia Lotniczego

22 listopada br Politechnika Rzeszowska zawarła z Miejskim Przedsiębiorstwem Dróg i Mostów umowę na budowę drogi kołowania na terenie Ośrodka Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej.

„Pracowania Miast” odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej

24 listopada br na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się społeczna akcja Gazety Wyborczej – „Pracownia Miast”.

[FOTO] Koncertowa sobota na Politechnice Rzeszowskiej. Zagrali Karczmarze

19 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej odbył się koncert jubileuszowy Karczmarzy, związany z dziesięcioleciem istnienia zespołu.
22 Lis

Studenci PRz debatowali z władzami uczelni

17 listopada br. na Politechnice Rzeszowskiej studenci rozmawiali z władzami uczelni. Okazją do dyskusji był Międzynarodowy Dzień Studenta. Jednym z punktów obchodów tego święta była debata studencka.

21 Lis

Wizyta studyjna przedstawicieli Vietnam Airlines

17 listopada br. na Politechnice przebywała delegacja Vietnam Airlines.
21 Lis

Branża IT zagości na Politechnice Rzeszowskiej. IT Academic Day ponownie w...

24 listopada 2016 roku na Politechnice Rzeszowskiej odbędzie się IT Academic Day (ITAD). To już jedenasta edycja konferencji technologicznej Microsoftu. We współpracy z firmą organizują ją studenci z