Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 302

13 Gru

Wizyta studyjna delegacji Politechniki w Wietnamie

Na zaproszenie Vietnam Airlines, przedstawiciele naszej Uczelni przebywali z kilkudniową wizytą w Hanoi.
13 Gru

Chemiczka z Politechniki Rzeszowskiej otrzymała Nagrodę Ministra

9 grudnia br. w Warszawie wręczono Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wśród nagrodzonych znalazła się dr Joanna Nizioł z Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej.

12 Gru

E-matematyk – Krystian Karczyński na Politechnice Rzeszowskiej

13 grudnia br. o godz. 12.45 na Politechnice Rzeszowskiej będzie można spotkać się z Krystianem Karczyńskim, który od wielu lat prowadzi interaktywne kursy matematyczne.
12 Gru

Reklamy nocą na PRz. Zapraszamy na XVI Nocne Spotkanie z Reklamą

13 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej już po raz szesnasty zostaną zaprezentowane najlepsze reklamy z całego świata.

09 Gru

W 24 godziny zaprogramują podróż na Marsa. Rzethon na Politechnice Rzeszowskiej

10 grudnia br. na Politechnice Rzeszowskiej rozpocznie się Rzethon By G2A.COM. To maraton programowania, podczas którego programiści, projektanci grafiki i twórcy interfejsów realizują określone zadan
09 Gru

Te wynalazki pomogą w rehabilitacji ruchowej. PRz na INOVA CROATIA 2016

Wynalazki z Politechniki Rzeszowskiej służące do rehabilitacji ręki oraz rehabilitacji ruchowej doceniono na Międzynarodowych Targach Wynalazczości INOVA CROATIA 2016.

08 Gru

Discus CS. Nowy szybowiec Politechniki Rzeszowskiej

Od listopada br. Ośrodek Szkolenia Lotniczego AOS Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej ma nowy szybowiec. To wysokowyczynowa konstrukcja Discus CS (b) V generacji.
08 Gru

[AUDIO] Prorektor Mariusz Oleksy w akademickim radiu o biznesie, polimerach,...

Dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof. PRz, prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką, wystąpił w akademickim radiu. Opowiedział o sobie, swoich pasjach, karierze naukowej i biznesie.