Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 84

17 Maj

Politechnika otrzymała 11 mln zł na informatyzację

Minister edukacji i nauki wręczył czeki dla Politechniki Rzeszowskiej na informatyzację oraz na projekty studenckich kół naukowych.
13 Maj

Uczelnia nawiązała współpracę z MPWiK

W ramach podpisanego porozumienia strony będą m.in. współpracować nad gospodarczym wykorzystaniem produkowanej wody oraz osadów z oczyszczalni ścieków.

12 Maj

Najnowszy numer „Gazety Politechniki”

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Gazety Politechniki”.
11 Maj

Nadszedł czas, by dokonać wyboru kierunku studiów

Politechnika Rzeszowska oferuje 30 kierunków studiów na siedmiu wydziałach oraz siedem kierunków studiów w języku angielskim.

11 Maj

Ruszył nabór do V edycji programu „Doktorat wdrożeniowy”

Rozpoczął się nabór wniosków do V edycji programu „Doktorat wdrożeniowy” finansowanego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.
10 Maj

Znowelizowany Statut Politechniki Rzeszowskiej – słowo od rektora

Potrzeba nowelizacji dokumentu wynikała z sugestii MEiN dotyczących weryfikacji ich funkcjonowania oraz z głosów społeczności akademickiej naszej uczelni o potrzebie zmian.

07 Maj

Elektromobilność – nowy kierunek studiów na WEiI

Studia na kierunku elektromobilność mają charakter interdyscyplinarny i obejmują praktyczne zastosowania matematyki i informatyki oraz fizyki i chemii.
06 Maj

Umowa w sprawie konkursu pt. „Przestrzeń publiczna dla mieszkańców Lubyczy...

Politechnika Rzeszowska podpisała umowę z Gminą Lubycza Królewska w sprawie organizacji konkursu studenckiego pt. „Przestrzeń publiczna dla mieszkańców Lubyczy Królewskiej”.