Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 85

04 Maj

Rusza konkurs na najbardziej innowacyjny energetycznie samorząd

Celem konkursu jest wyłonienie oraz nagrodzenie gmin najbardziej zaangażowanych w modernizację sektora energii.
29 Kwi

Nagroda Złoty Żuraw 2021 dla budynku Wydziału Zarządzania

Budynek dydaktyczny naszej uczelni otrzymał nagrodę w kategorii „inwestycje użyteczności publicznej, przemysłowe oraz mieszkaniowe”.

28 Kwi

VI Konferencja Naukowa „Bezpieczeństwo energetyczne – filary i perspektywa...

Dyskusje naukowe skoncentrują się m.in.na zagadnieniach: energetyki jądrowej w Polsce, zastosowaniu wodoru, dostaw gazu ziemnego, ropy naftowej, elektromobilności, energetyki wiatrowej offshore.
27 Kwi

Konkurs na nowe hasło reklamowe Radia Centrum 89.0 FM Rzeszów

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na nowe hasło reklamowe dla Akademickiego Radia Centrum 89.0 FM Rzeszów.

26 Kwi

Sukces studentów Wydziału Zarządzania

Studenci z Koła Naukowego Finansów i Zarządzania zajęli trzecie miejsce podczas sesji finałowej konkursu Ligi Akademickiej FINSIM.
23 Kwi

Warsztaty i pokazy chemiczne dla uczniów szkół średnich – zmiana terminów

W związku z licznymi prośbami dotyczącymi powtórzenia warsztatów online prezentowanych przez koła naukowe wyznaczono nowe ich terminy (nowe linki do spotkań).

23 Kwi

Program stypendialny DAAD

Program skierowany do doktorantów i młodych naukowców z polskich uczelni umożliwia pobyt badawczy na uczelni wyższej lub w innym instytucie naukowym w Niemczech.
22 Kwi

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Z tej okazji Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej przygotował aranżację utworu „We are the World” – „Bo świat to my”, która nabiera szczególnego znaczenia w obecnych trudnych czasach.