Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 83

25 Maj

Konferencja „Światowy Dzień Społeczeństwa Informacyjnego Podkarpacie 2021”

Hasłem przewodnim tegorocznych obchodów było „Przyspieszenie transformacji cyfrowej w trudnych czasach”.
24 Maj

IV Forum Piłki Siatkowej „Piłka siatkowa jako system” - zapowiedź

Zapraszamy do udziału w IV Forum Piłki Siatkowej, które odbędzie się na Politechnice Rzeszowskiej 28 maja br. w formule online.

24 Maj

Nawiązanie współpracy z Knowledge University z Erbil

Strony deklarują współpracę w dziedzinie nauki, technologii i badań naukowych.

Wypożyczalnia Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami rozpoczęła działalność

Celem działania wypożyczalni BON jest ograniczenie skutków niepełnosprawności przez nieodpłatne udostępnianie sprzętu.

Europejski Tydzień Młodzieży – zaproszenie

W ramach wydarzenia odbędą się warsztaty, sesje, dyskusje i spotkania dotyczące m.in. ekologii, cyfryzacji, wolontariatu i wykluczenia społecznego.
20 Maj

MEiN dofinansowało projekty studenckich kół naukowych

Pięć studenckich kół naukowych naszej uczelni zostało laureatami konkursu MEiN w ramach programu „Studenckie koła naukowe tworzą innowacje”.

19 Maj

List intencyjny na rzecz stworzenia Podkarpackiej Doliny Wodorowej w Rzeszowie

Strony porozumienia wyraziły wolę nawiązania współpracy i podjęcia działań zmierzających do budowy i rozwoju gospodarki wodorowej, ze szczególnym uwzględnieniem Podkarpacia.
18 Maj

Rozwój autonomicznych pojazdów podwodnych

Studenci WBMiL zostali włączeni do zespołu badawczego realizującego projekt finansowany przez NCBR.