03 Wrz

Naukowcy z całego świata dyskutują o ochronie odgromowej

W Politechnice Rzeszowskiej rozpoczął się największy na świecie Kongres poświęcony wyładowaniom atmosferycznym. Biorą w nim udział wybitni naukowcy z 41 krajów z całego świata.
31 Sie

13. Międzynarodowa konferencja z zakresu fizyki teoretycznej SSPCM 2018 na...

Konferencja poświęcona jest najnowszym osiągnięciom i odkryciom w zakresie fizyki ciała stałego oraz innowacyjnym technologiom i inżynierii układów elektronicznych.

30 Sie

Studenckie Międzyuczelniane Warsztaty Urbanistyczne Kraków/Rzeszów 2018

Głównym zadaniem studentów będą poszukiwania ciekawych rozwiązań́ przestrzennych i architektonicznych, kształtujących przyjazne i funkcjonalne środowisko miejskie.
29 Sie

Zapowiedź XXII Międzynarodowego Seminarium Metrologów MSM’2018

Celem konferencji jest prezentacja prac naukowo-badawczych i aplikacji inżynierskich oraz wymiana doświadczeń dydaktycznych w dziedzinie metrologii.

28 Sie

[WYWIAD, FOTO] Chcę zostać astronautą

Jan Krowiranda, student lotnictwa i kosmonautyki Politechniki Rzeszowskiej przez dwa tygodnie brał udział w analogowej misji marsjańskiej „ARES III” w bazie kosmicznej w Pile.
14 Sie

Konkurs na najlepszą prace magisterską organizowany przez TAURON DYSTRYBUCJA

Zapraszamy do udziału w V edycji konkursu na najlepszą pracę magisterską w roku akademickim 2017/2018.

13 Sie

34. Międzynarodowa Konferencja Ochrony Odgromowej na Politechnice Rzeszowskiej

W konferencji wezmą udział przedstawiciele środowisk naukowo-technicznych z prawie 40 krajów z całego świata. Zaprezentowanych zostanie blisko 210 referatów. Odbędzie się ona od 2 do 7 września br.
19 Lip

Spotkanie z Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego w Lublinie

Spotkanie przedstawicieli MNiSW z rektorami polskich uczelni dotyczyło ewaluacji jakości działalności naukowej.