13 Lis

Spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie Ustawy 2.0, które odbędzie się 15 listopada 2018 r. o godz. 15:00 w auli V-1 Politechniki Rzeszowskiej.
13 Lis

Płatne staże w Parlamencie Europejskim

Ministerstwo Spraw Zagranicznych informuje, iż do 30 listopada 2018 r. trwa nabór na płatne stypendia im. Roberta Schumana w Parlamencie Europejskim.

09 Lis

[FOTO] XVIII edycja konferencji Dydaktyka Chemii

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji było nauczanie chemii w szkołach, po wprowadzeniu reformy szkolnictwa.
09 Lis

Politechnika Rzeszowska uczestnikiem programu Akademickie Partnerstwa...

Projekt "Międzynarodowa współpraca w zakresie systemów złożonych i nowoczesnych technologii" uzyskał w tym programie akceptację oraz finansowanie.

07 Lis

Komunikat nt. wdrażania reformy Konstytucja dla Nauki

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w związku z wdrożeniem reformy Konstytucja dla Nauki na bieżąco informuje o najważniejszych kwestiach związanych z ustawą na stronie konstytucjadlanauki.pl
02 Lis

II Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie

- Działalność klastra zrzesza coraz szersze grono polityków, naukowców, przedsiębiorców oraz prawników. Szczególnie cieszy obecność młodych naukowców - zaznacza dr inż. Paweł Turek z WBMiL PRz.

31 Paź

Studia z technologicznym doładowaniem

Politechnika Rzeszowska rusza z projektem Microsoft Dynamics Academic Alliance (MDAA). Studenci będą mogli w praktyce poznać możliwości rozwijania kodu popularnych systemów klasy ERP, CRM i BI.
24 Paź

[FOTO] Politechnika Rzeszowska ma czterech nowych Profesorów Honorowych

Z okazji 25-lecia Wydziału Zarządzania podczas uroczystej Rady Wydziału tytuły odebrali prof. Kazimierz Rajchel, prof. Edward Nowak, dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PR oraz prof. Jan Adamczyk.