09 Lis

Politechnika Rzeszowska uczestnikiem programu Akademickie Partnerstwa...

Projekt "Międzynarodowa współpraca w zakresie systemów złożonych i nowoczesnych technologii" uzyskał w tym programie akceptację oraz finansowanie.
07 Lis

Komunikat nt. wdrażania reformy Konstytucja dla Nauki

Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego w związku z wdrożeniem reformy Konstytucja dla Nauki na bieżąco informuje o najważniejszych kwestiach związanych z ustawą na stronie konstytucjadlanauki.pl

02 Lis

II Rzeszowskie Forum Technologia w Medycynie

- Działalność klastra zrzesza coraz szersze grono polityków, naukowców, przedsiębiorców oraz prawników. Szczególnie cieszy obecność młodych naukowców - zaznacza dr inż. Paweł Turek z WBMiL PRz.
31 Paź

Studia z technologicznym doładowaniem

Politechnika Rzeszowska rusza z projektem Microsoft Dynamics Academic Alliance (MDAA). Studenci będą mogli w praktyce poznać możliwości rozwijania kodu popularnych systemów klasy ERP, CRM i BI.

24 Paź

[FOTO] Politechnika Rzeszowska ma czterech nowych Profesorów Honorowych

Z okazji 25-lecia Wydziału Zarządzania podczas uroczystej Rady Wydziału tytuły odebrali prof. Kazimierz Rajchel, prof. Edward Nowak, dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PR oraz prof. Jan Adamczyk.
22 Paź

Zaproszenie na uroczystość nadania tytułu Profesora Honorowego

Tytuł Profesora Honorowego Politechniki Rzeszowskiej otrzymają prof. Kazimierz Rajchel, prof. Jan Adamczyk, prof. Edward Nowak oraz dr hab. inż. Władysław Filar, prof. PRz.

22 Paź

[FOTO] Promocja magisterska na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej

21 października br. na Wydziale Zarządzania PRz odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów II stopnia.
17 Paź

Monografia dr hab. inż. Andrzeja PACANY, prof. PRz - nowość Oficyny Wydawniczej

Opracowanie zawiera kompendium wiedzy teoretycznej i praktycznej dla osób zainteresowanych efektywnym zarządzaniem środowiskowym, głównie zgodnym z aktualną normą ISO 14001:2015.