04 Mar

Kursy przygotowawcze z matematyki dla maturzystów

W trakcie zajęć uczniowie mają możliwość zweryfikowania, utrwalenia i uzupełnienia swojej wiedzy z matematyki przed czekającym ich w maju egzaminem maturalnym.
01 Mar

Wyjedź do USA na stypendium Fulbrighta

Wnioski można składać do 10 czerwca 2019 r. Konkurs adresowany jest do doktorantów na polskich uczelniach i instytucjach naukowych, którzy są w trakcie pisania rozprawy doktorskiej.

25 Lut

12 milionów złotych na Regionalne Centrum Doskonałości

Politechnika Rzeszowska otrzymała prawie 12 mln zł na realizację projektu „Regionalne Centrum Doskonałości Automatyki i Robotyki, Informatyki, Elektrotechniki, Elektroniki oraz Telekomunikacji PRz".
21 Lut

[VIDEO] Zaproszenie na IV Konferencję Naukową „Bezpieczeństwo energetyczne -...

Celem Konferencji jest wniesienie wkładu w dyskusję naukową i ekspercką dotyczącą polityki energetycznej, bezpieczeństwa energetycznego oraz szeroko pojętego sektora energii.

19 Lut

Zimowa rekrutacja na Politechnice Rzeszowskiej zakończona z sukcesem

17 kierunków studiów II stopnia uruchamia Politechnika Rzeszowska po zimowej rekrutacji, która trwała do 14 lutego. O miejsca na studiach ubiegało się ponad 1200 osób.
14 Lut

Ruszył nabór wniosków w Programie stypendialnym dla Polonii

Wnioski w Programie stypendialnym dla Polonii można składać do 31 marca 2019 r. w formie elektronicznej w systemie teleinformatycznym NAWA.

11 Lut

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Leżajsku

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli obejmie patronatem klasy o profilu mechanicznym w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.
08 Lut

Tłumy uczniów na Seminarium "Wybrane problemy chemii"

Tegoroczne wydarzenie przyciągnęło prawie 1000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego województwa podkarpackiego. Laboratoria w ciągu dwóch dni odwiedziły 24 grupy uczniów.