Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 6

06 Lis

Nominacja profesorska dr. hab. inż. Mariusza Oleksego

Dr hab. inż. Mariusz Oleksy, kierownik Zakładu Kompozytów Polimerowych na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej, uzyskał tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych.
03 Lis

Pracownicy Katedry Dróg i Mostów w gronie najlepszych specjalistów z zakresu...

Pracownicy Katedry Dróg i Mostów WBIŚiA opracowali założenia nowego systemu wymagań technicznych w drogownictwie oraz wytyczne techniczne w ramach wzorców i standardów.

02 Lis

Nominacja profesorska dr. hab. inż. Lecha Lichołaia

Dr hab. inż. Lech Lichołai, kierownik Zakładu Budownictwa Ogólnego, dziekan Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury, uzyskał tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych.
29 Paź

Trzecie miejsce studenta WBMIL w Studenckim Konkursie Projektowym SOLIDWORKS

Grzegorz Sajdak, student WBMiL, zaprojektował dwumiejscowy samolot turystyczny i zdobył trzecie miejsce w prestiżowym konkursie dla młodych inżynierów.

27 Paź

Biblioteka będzie rejestrować osiągnięcia naukowe pracowników

Od 15 października br. Biblioteka Politechniki Rzeszowskiej przejęła wszystkie obowiązki związane z wpisywaniem dorobku naukowego do lokalnej bazy danych.
26 Paź

Nominacja profesorska dr. hab. inż. Andrzeja Kawalca

Dr hab. inż. Andrzej Kawalec z Katedry Technik Wytwarzania i Automatyzacji na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej uzyskał tytuł profesora nauk inżynieryjno-technicznych.

21 Paź

Wydział Chemiczny partnerem w programie ChemHR

Wydział Chemiczny Politechniki Rzeszowskiej jest partnerem naukowym programu kształcenia kadr dla przemysłu chemicznego ChemHR.
15 Paź

PLL LOT oferuje płatne staże dla najlepszych uczestników konkursu o lotnictwie

Do kapituły konkursu na pracę dyplomową z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo został powołany prof. dr hab. inż. Jarosław Sęp.