17 Sty

Dzień z Narodową Agencją Wymiany Akademickiej

Podczas spotkania przedstawiciele NAWA zaprezentują najważniejsze programy dla naukowców i instytucji oraz możliwości promocji polskiego szkolnictwa wyższego za granicą.
16 Sty

Trwa nabór na studia dualne na Politechnice Rzeszowskiej

Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej oraz eksperci Pratt & Whitney Rzeszów dyskutowali ze studentami dlaczego warto studiować inżynierię mechaniczną dla przemysłu lotniczego w ramach studiów dualnych.

09 Sty

Spotkanie informacyjne "Kariera Inżynieria – studia dualne"

Celem wydarzenia jest przedstawienie korzyści płynących z podjęcia studiów dualnych na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa PRz, które łączą w sobie zarówno aspekt teoretyczny jak i praktyczny.
07 Sty

Trwa rekrutacja na studia II stopnia na Politechnice Rzeszowskiej

Do 14 lutego trwa w Politechnice Rzeszowskiej rekrutacja na studia II stopnia. Na chętnych czeka 18 różnych kierunków studiów. Nowością są na dwa kierunki studiów prowadzonych w systemie dualnym.

02 Sty

Stypendia Ministra za wybitne osiągnięcia dla studentów PRz

Siedmiu studentom naszej uczelni przyznano stypendia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2018/2019.
28 Gru

III edycja Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z...

Narodowy Bank Polski zaprasza do udziału w trzeciej edycji Konkursu o Nagrodę Prezesa NBP za wybitne publikacje książkowe z zakresu bankowości, pieniądza i finansów.

19 Gru

Nauka i doświadczenie zawodowe - studia dualne w Politechnice Rzeszowskiej

Nowe studia obejmują dwa kierunki. To inżynieria mechaniczna dla przemysłu lotniczego na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa oraz automatyka i robotyka na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki.
13 Gru

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie w Politechnice Rzeszowskiej

Uroczyste promocje habilitacyjne i doktorskie to główny punkt nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Rzeszowskiej, który odbył się w czwartek 13 grudnia.