Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 2

Aktualności

30 Cze

Brązowy medal dla naszych piłkarzy

W finale Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej drużyna Politechniki Rzeszowskiej zajęła piąte miejsce w klasyfikacji generalnej oraz zdobyła brązowy medal w typach uczelni technicznych.
24 Cze

Sukces naszych sportowców w finale AMP w unihokeju

Sportowcy AZS PRz obronili trzecie miejsce w generalnej klasyfikacji AMP i zdobyli srebro wśród uczelni technicznych.

15 Cze

Podsumowanie sezonu sportowego sekcji tenisa stołowego KU AZS PRz

Klub Uczelniany AZS Politechnika Rzeszowskiej zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej w ramach współzawodnictwa PZTS w sezonie 2019/2020.
21 Sty

Najwyższe w historii uczelni miejsce naszych zawodników w klasyfikacji...

Podczas ubiegłorocznej edycji Akademickich Mistrzostw Polski zawodnicy Politechniki Rzeszowskiej w klasyfikacji generalnej zajęli 24. miejsce na 133 uczelnie.

27 Lis

Zwycięstwo Tomasza Lewandowskiego w zawodach Grand Prix Polski w tenisie...

Reprezentant Fibrain AZS Politechniki Rzeszowskiej stanął na najwyższym stopniu podium podczas 1. Grand Prix Polski seniorek i seniorów.
28 Paź

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli złoty medal podczas Akademickich...

Organizatorem Akademickich Mistrzostw Polski w tenisie stołowym był Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej.

01 Paź

Historyczny brąz dla naszych sportowców

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej zdobyła trzecie miejsce na Akademickich Mistrzostwach Polski w Unihokeju.
22 Wrz

Sukces naszych lekkoatletów

Reprezentanci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli cztery medale podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce.

Biuro Prasowe zastrzega sobie prawo skracania i opracowywania artykułów oraz zmiany ich tytułów.