Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 3

09 Wrz

Srebrny medal dla naszych żeglarzy

Sukcesem zakończyły się zmagania reprezentantów Politechniki Rzeszowskiej podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Żeglarstwie, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Wilkasach na jeziorze Niegocin.
23 Paź

VI Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej

26 października w Centrum Fizjoterapii i Sportu Politechniki Rzeszowskiej odbędą się VI Akademickie Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego we wspinaczce sportowej.

18 Wrz

Turniej Koszykówki GAME ON na hali sportowej CFIS PRz

21 września (sobota) o godz. 9:00 rozpocznie się turniej koszykówki, którego organizatorem jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Rzeszowskiej.
24 Lip

Studenci Politechniki Rzeszowskiej z brązowym medalem Akademickich...

Medale przywiozły dwie polskie uczelnie, tj. Politechnika Rzeszowska i PWSZ Zamość.

02 Lip

Zakończenie Sportowego Roku Akademickiego w Politechnice Rzeszowskiej

14 czerwca odbyło się uroczyste podsumowanie Sportowego Roku Akademickiego, na którym przedstawiono najważniejsze wydarzenia sportowe roku akademickiego 2018/2019.
11 Cze

Student Politechniki Rzeszowskiej z rekordem Europy w trójboju siłowym

Mariusz Brito, student Wydziału Zarządzania zdobył I miejsce na Mistrzostwach Europy w trójboju siłowym federacji XPC&SPF w miejscowości Czadca na Słowacji.

10 Cze

[FOTO] II Nocny Bieg po lotnisku EPRJ

W Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbył się Drugi Nocny Bieg po lotnisku EPRJ. Wzięli w nim udział studenci pilotażu z Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa.
29 Maj

III Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli

Drużyna Politechniki Rzeszowskiej zdobyła I miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Stalowej Woli. Turniej został zorganizowany przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny oraz CFiS PRz.