Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 103

04 Paź

Zakończył się International Week 2019

4 października zakończył się tegoroczny International Week 2019 organizowany przez Dział Współpracy Międzynarodowej PRz.
04 Paź

Nabór wniosków o stypendium Marszałka Województwa Podkarpackiego

Wnioski na rok akademicki 2019/2020 można składać do 18 października. Stypendium wynosi min. 2 tys. zł i jest wypłacane jednorazowo.

03 Paź

Szkolenie "Granty Twinning, ERA Chairs (Horyzont 2020) - szansą na rozwój...

Szkolenie odbędzie się 8 października 2019 r. o godz. 10.30 w budynku V, sala 319.
01 Paź

Powołanie nowych władz Uczelni

W Sali Senatu odbyło się oficjalne wręczenie aktów powołania dla prorektorów, dziekanów i prodziekanów.

30 Wrz

International Week 2019

International Week to spotkania prawie 80 studentów kształcących się w PRz w ramach programu Erasmus+, a także przedstawicieli zagranicznych uczelni, z którymi Uczelnia współpracuje.
30 Wrz

Msza inauguracyjna – 4 października 2019 r. (piątek)

Msza inaugurująca 69. rok akademicki 2019/2020 odbędzie się 4 października 2019 r. (piątek).

23 Wrz

[FOTO] Fotorelacja z Podkarpackiego Festiwalu Nauki - c.d.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Podkarpackiego Festiwalu Nauki.
21 Wrz

Politechnika Rzeszowska na Podkarpackim Festiwalu Nauki

W imprezie udział wzięły Studenckie Koła Naukowe PRz: Esprit, Legendary Rover Team, Racing Team, Koło Szybkiego Prototypowania i Wzornictwa Przemysłowego oraz Rzeszowska Grupa IT.