Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 108

11 Lip

Trwa nabór do Klubu Seniora

Klub Seniora, zlokalizowany w budynku "J" Politechniki Rzeszowskiej, prowadzi nabór osób w wieku 60+.
09 Lip

350 000 zł na modernizację Studenckiego Centrum Kultury i Nauki Politechniki...

9 lipca w Urzędzie Marszałkowskim podpisana została umowa przekazania środków finansowych na rozbudowę Studenckiego Centrum Kultury i Nauki PRz.

08 Lip

Centralne Pokazy Lotnicze z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego

W piątek w Ośrodku Kształcenia Lotniczego Politechniki Rzeszowskiej odbyła się konferencja prasowa dotycząca pokazów lotniczych z okazji 100-lecia Aeroklubu Polskiego.
29 Cze

Porozumienie między Politechniką Rzeszowską a Katolickim Uniwersytetem Lubelskim

Uczelnie oferować będą wspólne kursy i szkolenia pedagogiczne dla studentów i absolwentów oraz studia podyplomowe. W przyszłości powstanie wspólny kierunek studiów inżynierskich.

28 Cze

Trwa konkurs na rewitalizację budynku Wydziału Elektrotechniki i Informatyki

Przewidywana nagroda główna to 1500 zł oraz trzy wyróżnienia, każde po 300 zł.
28 Cze

"Rowerem po oddech" do Neapolu dla chorej Pauliny

Andrzej Kozioł, Kacper Kogut i Krystian Mroziak wyruszą rowerami do Neapolu, by pomóc chorej na mukowiscydozę dziewczynce. Będzie to druga rowerowa akcja charytatywna pomysłodawców wydarzenia.

27 Cze

Wręczenie nominacji profesorskich podczas Senatu

27 czerwca odbyło się posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej, na którym wręczono nominacje profesorskie.
26 Cze

Zaproszenie na koncert „POŁONIN"

Koncert odbędzie się 3 lipca (środa) w Auli V1 w budynku V o godz. 19.00 na terenie Politechniki Rzeszowskiej.