Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 104

20 Wrz

[FOTO]relacja z Koncertu Charytatywnego „Gramy i Wspieramy”

19 września w auli Politechniki Rzeszowskiej odbył się Koncert Charytatywny „Gramy i Wspieramy” na rzecz Mateusza Rejowskiego z Rzeszowa, który choruje na nowotwór złośliwy.
20 Wrz

Impact mobility rEVolution’19

W dniach 9-10 października w Katowicach odbędzie się Impact mobility rEVolution’19. Wydarzenie patronatem objął Rektor Politechniki Rzeszowskiej.

19 Wrz

Nominacje dziekańskie

Rektor Politechniki Rzeszowskiej wręczył nominacje dziekańskie na wszystkich 7 wydziałach.
19 Wrz

Wręczenie nominacji profesorskich podczas wrześniowego posiedzenia Senatu

19 września odbyło się posiedzenie Senatu Politechniki Rzeszowskiej, na którym wręczono nominacje profesorskie.

18 Wrz

Inauguracja 69. Roku Akademickiego 2019/2020

Uroczysta Inauguracja 69. Roku Akademickiego 2019/2020 odbędzie się w dniu 11 października 2019 r. Msza inauguracyjna odbędzie się 4 października.
16 Wrz

Obchody 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

W Politechnice Rzeszowskiej odbyła się uroczystość regionalnych obchodów 25-lecia Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Rzeszowie.

16 Wrz

Zakończenie konkursu „Kierunek - Przyszłość” w Politechnice Rzeszowskiej

13 września b.r. odbyła się ceremonia rozdania nagród i wręczenia pamiątkowych dyplomów dla uczestników konkursu "Kierunek - Przyszłość".
13 Wrz

Spotkanie z emerytowanymi pracownikami

W trakcie spotkania byli pracownicy mogli zobaczyć zmiany, jakie dokonały się w Politechnice w ostatnim czasie oraz poznać perspektywy rozwoju Uczelni.