Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 106

29 Sie

Centralne Pokazy Lotnicze w Ośrodku Szkolenia Lotniczego PRz

Po raz pierwszy na świecie mistrz świata w lotach motoparalotnią Wojciech Bógdał wykona lot akrobacyjny, który będzie polegał na tym, że usiądzie na skrzydle lecącego samolotu.
26 Sie

EUROAVIA na Air Cargo Challenge 2019

Studenckie Koło Naukowe EUROAVIA zakończyło zawody z 1. lokatą za prezentację techniczną i na 9 miejscu w klasyfikacji generalnej.

23 Sie

Studenci PRz będą pracować przy willi Potockich na Ukrainie

Celem studentów architektury będzie zbadanie XIX-wiecznej willi Potockich, która wchodzi w skład kompleksu zabytkowych budynków w Antoninach.
19 Sie

Obchody Święta Wojska Polskiego z udziałem władz PRz

W uroczystych obchodach Politechnikę Rzeszowską reprezentował prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, Prorektor ds. współpracy międzynarodowej, kapitan rezerwy Wojska Polskiego, Honorowy Podhalańczyk.

14 Sie

Zaproszenie na XI Festiwal Natchnieni Bieszczadem

XI Festiwal Natchnieni Bieszczadem odbędzie się w dniach 23-25 sierpnia w miejscowości Cisna, w samym sercu Bieszczad. Wydarzenie odbędzie się pod patronatem rektora Politechniki Rzeszowskiej.
12 Sie

Spotkanie Inspire Rzeszów Toastmasters

Spotkanie "Wiedza oraz informacja. Sposoby pozyskania" odbędzie się 13 sierpnia o godz. 18:15 w Politechnice Rzeszowskiej przy ul. Powstańców Warszawy 12.

07 Sie

Zgłoś się do EDC Hackathon 2019 Drones

11 października 2019 r. podczas 10. Nocy w Instytucie Lotnictwa w Warszawie odbędzie się EDC Hackathon 2019 Drones.
01 Sie

Sukces kwartalnika „Humanities and Social Sciences”

Czasopismo Wydziału Zarządzania znalazło się na liście 500 czasopism Ministerstwa i Nauki i Szkolnictwa Wyższego. "Humanities and Social Sciences" zostało zweryfikowane na poziomie 20 punktów.