Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 102

16 Paź

Zaproszenie na odczyt prof. Vicentiu Radulescu

Spotkanie odbędzie się w dniu 18 października 2019 roku o godz. 18:00 w sali 112 w budynku L-27 w ramach uroczystego seminarium Katedry Analizy Nieliniowej na Wydziale Matematyki i Fizyki Stosowanej.
15 Paź

Legia Akademicka – spotkanie informacyjne

18 października 2019 r. o godzinie 10:00 w sali S-1 (budynek Wydziału Zarządzania) odbędzie się spotkanie informacyjne przedstawicieli MON ze studentami uczelni publicznych, jak i niepublicznych.

15 Paź

NOC ODKRYWCÓW - V Nocne Spotkania z Nauką

Wydarzenie adresowane jest do wszystkich: dzieci i ich rodziców, młodzieży szkolnej, studentów, mieszkańców Rzeszowa i Podkarpacia. Impreza odbędzie się 18 października od godz. 17:00 do godz. 22:00.
14 Paź

Seminarium PMI Poland

Celem Projektu Podkarpacie jest zbudowanie społeczności pasjonatów sztuki Project Managment’u na Podkarpaciu, którą cechować będą podobne wartości i zbliżone cele.

11 Paź

Politechnika Rzeszowska uroczyście zainaugurowała 69. Rok Akademicki

W swoim przemówieniu Rektor prof. dr hab. inż Tadeusz Markowski mówił między innymi o potencjale i możliwościach Uczelni w obliczu reformy szkolnictwa wyższego.
10 Paź

Podpisanie porozumienia w zakresie wdrażania systemów teleinformatycznych i...

Porozumienie zostało zawarte pomiędzy Samorządem Województwa Podkarpackiego a Politechniką Rzeszowską i Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

09 Paź

Otwarcie Urban Lab Rzeszów

9 października 2019 r. odbyło się uroczyste otwarcie Urban Lab Rzeszów. Jego celem jest wypracowywanie i wdrażanie różnorodnych form innowacyjności dla wyzwań miejskich.
07 Paź

Zaproszenie na wykład w ramach programu CEEPUS III

Dr Stefan Gubo, "Heritage Recording and 3D Modeling with 3D Scanning and Photogrammetry". Wykład odbędzie się 8 października (wtorek). Godz. 10:00. Sala V-18.