Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 109

24 Cze

"POŁONINY” na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2019”

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „POŁONINY" został wyróżniony za najlepszą prezentację sceniczną podczas festiwalu „GODEL 2019”.

Uroczyste zakończenie programu Legia Akademicka na Politechnice Rzeszowskiej

19 czerwca na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbyło się uroczyste zakończenie drugiej edycji programu Legii Akademickiej.

Występ Chóru Akademickiego PRz w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli

Na zaproszenie władz Wydziału Mechaniczno-Technologicznego PRz, Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej wystawił musical „Halka – wersja współczesna" w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli.

Studenci Politechniki Rzeszowskiej nagrodzeni w konkursie SANBanku

Studenci Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli wzięli udział w konkursie interaktywnym „Z SANBankiem – nowocześnie i bezpiecznie”.

18 Cze

Naukowcy z Politechniki Rzeszowskiej opracowali Katalog typowych konstrukcji...

Rekomendację dla stosowania katalogu podpisał minister infrastruktury Andrzej Adamczyk. Katalog pozwoli na obniżenie kosztów projektowania i budowy obiektów tego typu na polskich drogach.
14 Cze

„POŁONINY” wystąpią na Międzynarodowym Festiwalu Folklorystycznym „GODEL 2019”

15 i 16 czerwca br. zespół Politechniki Rzeszowskiej zaprezentuje piękne tańce regionalne połączone z dynamiczną muzyką i barwnymi strojami na scenach Puław, Baranowa, Janowca i Wojciechowa.

14 Cze

Samsung Inkubator zaprasza na spotkanie z Renatą Bilecką

Spotkanie pt. "Zadbaj o bezpieczeństwo swojego smartfona” odbędzie się 18 czerwca o godz.17:30 w Samsung Inkubator przy ul. Akademickiej 6 w Rzeszowie.
13 Cze

[FOTO] Najlepsi studenci nagrodzeni przez Rektora

87 studentów naszej uczelni otrzymało Nagrody Rektora Politechniki Rzeszowskiej. Doceniono ich zaangażowanie w życie uczelni podczas mijającego roku akademickiego 2018/2019.