Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 118

21 Mar

Rzeszowskie Juwenalia 2019 – sprawdź co szykuje Politechnika Rzeszowska

Podczas Koncertu Finałowego od 9-11 maja wystąpią Krzysztof Cugowski, Lady Pank, Happysad, Nocny Kochanek, Piękni i Młodzi oraz Baciary. Kolejnych artystów Samorząd Studencki PRz zdradzi już wkrótce.
21 Mar

[FOTO] Erasmus+ czeka na studentów

Do udziału w programie Erasmus+ zachęcano studentów Politechniki Rzeszowskiej podczas spotkania International Day.

20 Mar

Zapraszamy na spotkanie promocyjne Legii Akademickiej

Ministerstwo Obrony Narodowej rozpoczęło kampanię informacyjną na temat programu Legia Akademicka. Wydarzenie odbędzie się 26 marca o godz. 10:00 w budynku V (aula v-1) Politechniki Rzeszowskiej.
19 Mar

Zostań mówcą roku w I edycji konkursu PoliTALK

Prelegenci przedstawią swoje przemowy w języku angielskim przed gronem studentów oraz nauczycieli akademickich PRz. Jury w drodze głosowania wybierze 'The Speaker of The Year'.

19 Mar

Bezpłatne kursy programowania na Politechnice Rzeszowskiej

Zapisy trwają. Na Politechnice Rzeszowskiej cykl 9 zajęć z zakresu zaawansowanego front-end-web-developmentu rozpocznie się 20 marca o godz. 17:30. Organizatorem jest wrocławska firma PGS Software.

Delegacja z Narodowego Uniwersytetu Lotniczego w Kijowie

Celem wizyty było omówienie dalszej współpracy naukowej i możliwości rozszerzenia jej na nowe dyscypliny w różnych dziedzinach transportu.

18 Mar

Weź udział w konkursie na rewitalizację budynku D Wydziału Elektrotechniki i...

Przewidywana nagroda główna to 1000 zł oraz trzy wyróżnienia, każde po 300 zł.
18 Mar

Przyjdź na spotkanie "Absolwent na rynku pracy"

Spotkanie odbędzie się 26 marca od 14:00 do 15:30 w sali V-6, przy al. Powstańców Warszawy 12. Zapraszamy studentów oraz absolwentów Politechniki Rzeszowskiej.