Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 114

13 Maj

Studenci Politechniki Rzeszowskiej wystartują w zawodach łazików...

Drużyna Politechniki Rzeszowskiej zakwalifikowała się jako jedna z 8 reprezentujących Polskę. Zmagania odbędą się od 30 maja do 1 czerwca na pustyni Utah, w pobliżu analogu bazy marsjańskiej MDRS.
12 Maj

[FOTO] Krzysztof Cugowski i Sławomir na zakończenie Rzeszowskich Juwenaliów

Zakończyły się 26. Rzeszowskie Juwenalia. Zobaczcie, jak bawiono się podczas ostatniego, trzeciego dnia Juwenaliów Politechniki Rzeszowskiej.

11 Maj

[FOTO] Rzeszowskie Juwenalia 2019. Dzień drugi

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z drugiego dnia 26. Rzeszowskich Juwenaliów.
09 Maj

Weź udział w Hackathonie #PekaoCoders

23-godzinne wydarzenie odbędzie się od 17 do 19 maja w Centrum Studenckim Politechniki Rzeszowskiej, przy ul. Akademickiej 8. Czekamy na zgłoszenia studentów oraz absolwentów do 30 roku życia.

08 Maj

[VIDEO] Wiktor Niedzicki gościem specjalnym 10. Dnia Odkrywców

Popularyzator nauki, dziennikarz i prezenter tym razem opowie o historii brudu. Spotkanie odbędzie się 8 czerwca o godz. 14:30 w auli V-1 w przy al. Powstańców Warszawy 12 podczas pikniku.
07 Maj

[VIDEO] Rzeszowskie Juwenalia 2019 – trzy dni koncertów i zabawy

Od 9 do 11 maja na scenie zobaczymy m.in. Sławomira, Krzysztofa Cugowskiego, Lady Pank, Nocnego Kochanka, Pięknych i Młodych, Happysad czy O.S.T.R.

07 Maj

Zaproszenie na III Forum Piłki Siatkowej

Głównym celem forum jest integracja środowiska akademickiego, która przyczynia się do rozwoju piłki siatkowej w Polsce i na świecie.
03 Maj

[FOTO] Obchody rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja z udziałem władz PRz

Politechnikę Rzeszowską reprezentował prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej oraz Andrzej Sowa, kanclerz PRz w asyście przedstawicieli SZPiT POŁONINY.