Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 122

12 Lut

Studenci Politechniki Rzeszowskiej najlepsi w konkursie BorgWarner

Studenci zgodnie podkreślają, że nagroda jest miłym wyróżnieniem i zachętą do dalszego rozwijania swoich zainteresowań.
11 Lut

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Technicznych w Leżajsku

Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli obejmie patronatem klasy o profilu mechanicznym w Zespole Szkół Technicznych w Leżajsku.

11 Lut

Mistrzostwa Polski Programistów PLC

Dla zwycięzców przygotowano nagrody o wartości ponad 30 000 zł oraz dodatkowe nagrody, które otrzymają macierzyste uczelnie zawodników Mistrzostw.
07 Lut

Już jest nowy numer „Gazety Politechniki”

W numerze prezentujemy artykuły poświęcone m.in. promocjom habilitacyjnym i doktorskim oraz konferencjom naukowym organizowanym na naszej uczelni.

06 Lut

Tomasz Lewandowski trenerem roku Lotto Superligi Tenisa Stołowego

- Jest to dla mnie pierwsze wyróżnienie w roli trenera. Przeważnie nagrody odbieram jako zawodnik. Cieszę się, że moja praca została doceniona i zauważona - mówi Tomasz Lewandowski.
04 Lut

Zapraszamy na XXVI Seminarium „Wybrane Problemy Chemii”

Seminarium odbędzie się w dniach 7-8 lutego 2019 r. w sali V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej.

31 Sty

Podkarpacie dla biznesu - konferencja ZUS na Politechnice Rzeszowskiej

Dyskutowano m.in. o zmianach w przepisach prawa pracy i bhp, o elektronicznych zwolnieniach lekarskich, o E-akta, a także o projekcie nowego prawa zamówień publicznych i prawie pracy w oświacie.
30 Sty

Politechnika pomoże tworzyć klasy dla mechaników lotniczych

Politechnika Rzeszowska będzie wspierać utworzenie i rekrutację do klas techników mechanika lotniczego i technika awioniki, które otwiera Zespół Szkół nr 2 w Łańcucie.