Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 119

15 Mar

Studia w Chinach czekają na studentów Politechniki Rzeszowskiej

14 marca w Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie informacyjne, podczas którego studenci dowiedzieli się kto i na jakich warunkach może wyjechać do Chin.
14 Mar

Trwa nabór do przedszkola "Mała Politechnika"

Akademickie Przedszkole Maluszkowo ogłasza nabór dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 roku życia.

14 Mar

Studentka Politechniki Rzeszowskiej wygrała Bikini Fitness Open w Gdańsku

Anna Setlak, studentka logistyki na Wydziale Zarządzania wygrała Debiuty Kulturystyczne Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego w kat. Bikini Fitness Open w kat. +172 cm.
13 Mar

Spotkanie z przedstawicielami firmy LOT Crew

O zasadach rekrutacji w lotnictwie dla personelu pokładowego i latającego mówili studentom specjalności pilotaż na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa przedstawiciele firmy LOT Crew.

12 Mar

[VIDEO] Red Bull Paper Wings na Politechnice Rzeszowskiej

Zadaniem uczestników będzie złożenie samolotu ze zwykłej kartki papieru w formacie A4, w taki sposób, by przeleciał jak najdłuższy dystans, najdłużej utrzymał się w powietrzu lub wykonał akrobacje.
11 Mar

Konsorcjum Regionalne dla kosmicznych startupów

Politechnika Rzeszowska została jednym z 12 partnerów Konsorcjum Regionalnego Rzeszów, które ma zajmować się wspieraniem startupów, wykorzystujących technologie kosmiczne.

08 Mar

Życzenia Rektora z okazji Dnia Kobiet

Prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej składa życzenia wszystkim Paniom.
06 Mar

Politechnika Rzeszowska na targach EduSalon

Stoisko uczelni cieszyło się dużym zainteresowaniem tegorocznych maturzystów, którzy zastanawiają się nad wyborem uczelni i kierunku studiów.