Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 115

25 Kwi

Pierwsze posiedzenie Rady Uczelni Politechniki Rzeszowskiej

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski wręczył członkom rady listy gratulacyjne. Członkowie rady dyskutowali nad regulaminem określającym zasady i tryb funkcjonowania rady.
18 Kwi

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych składa rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski.

17 Kwi

Znamy laureatów konkursu POLITALKS

Drogą głosowania jury wybrało 'The Speaker of The Year', którym został Bartłomiej Nawój za wystąpienie pt. "Will artificial intelligence destroy us?"
17 Kwi

Pierwsza Rada Uczelni wybrana

Senat Politechniki Rzeszowskiej na posiedzeniu w dniu 11 kwietnia br. powołał pierwszą Radę Uczelni. W jej skład weszło 7 osób, w tym 3 spoza społeczności PRz.

16 Kwi

[FOTO] Porozumienie Stalowowolskie podpisane

Rozbudowę bazy dydaktycznej, infrastruktury naukowo-badawczej oraz laboratoryjnej Wydziału Mechaniczno-Technologicznego Politechniki Rzeszowskiej zakłada podpisane Porozumienie Stalowowolskie.
15 Kwi

Pięć srebrnych medali dla EUROAVII Rzeszów!

7-osobowy zespół koła naukowego EUROAVIA Rzeszów przywiózł aż pięć srebrnych medali z prestiżowych międzynarodowych zawodów modeli latających SAE Aero Design West 2019, rozegranych w USA.

12 Kwi

Zgłoś się do konkursu na rewitalizację budynku Wydziału Elektrotechniki i...

Przewidywana nagroda główna to 1500 zł oraz trzy wyróżnienia, każde po 300 zł.
12 Kwi

[FOTO] Koncert wiosenny „POŁONIN”

Podczas koncertu można było zobaczyć barwne tańce narodowe i wysłuchać pięknych pieśni. Koncert rozpoczął obchody jubileuszu 50-lecia SZPiT PRz „POŁONINY".