Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 116

11 Kwi

Szkolenie spadochronowe z KrakSky

Celem wydarzenia było zapoznanie studentów PRz z podstawową wiedzą na temat spadochroniarstwa oraz przedstawienie sposobów i wariantów szkolenia na przykładzie szkoły spadochronowej KrakSky.
10 Kwi

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach

W ramach porozumienia uczelnia obejmie patronatem klasy technikum informatycznego, które będą nosić nazwę klasy politechnicznej. Opiekę merytoryczną nad klasą obejmie WEiI PRz.

10 Kwi

A[u]kcja trzy serca na leczenie Miłosza

Celem aukcji jest pomoc Miłoszowi u którego zdiagnozowano mukowiscydozę oraz zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki. Licytacja przedmiotów na portalu charytatywni.allegro.pl rusza 15 kwietnia.
09 Kwi

Taneczny Kalejdoskop po raz piąty na Politechnice Rzeszowskiej

W ramach Juwenaliowego Mixu Wydarzeń 11 kwietnia o godzinie 19:00 na scenie Politechniki Rzeszowskiej w auli V-1 zaprezentują się najlepsze zespoły taneczne z Rzeszowa i okolic.

09 Kwi

Polecamy kolejny numer "Gazety Politechniki"

W numerze 1-3/2019 redakcja „Gazety Politechniki” przypomniała historię powstania tego najstarszego pisma akademickiego na Podkarpaciu i jednego z najstarszych w Polsce po 1989 r.
03 Kwi

[FOTO] Politechnika Rzeszowska upamiętniła pierwszego rektora uczelni

Na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki uroczyście odsłonięto mural upamiętniający doc. Romana Niedzielskiego, pierwszego rektora Politechniki Rzeszowskiej.

02 Kwi

Studenci Politechniki Rzeszowskiej szukają dawcy szpiku dla chorej koleżanki

Studenci z ogólnopolskiej społeczności HELPERS’ GENERATION będą szukać dawcy dla 19-letniej Dominiki Mycek, studentki, która choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Akcja na PRz rusza 3 kwietnia.
02 Kwi

Pokaz szkolenia spadochronowego dla studentów Politechniki Rzeszowskiej

Celem wydarzenia jest zapoznanie studentów PRz z podstawową wiedzą na temat spadochroniarstwa oraz przedstawienie sposobów wykorzystania sprzętu spadochronowego w jednostkach powietrznodesantowych.