Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 149

28 Maj

Mamy brąz! Brawo drużyno PRz

Reprezentacja Politechniki Rzeszowskiej podczas V Mistrzostw Polski Pracowników Szkół Wyższych w piłce siatkowej wywalczyła III miejsce. Zajęła też I miejsce wśród uczelni technicznych.
27 Maj

VIII Konferencja Lean Learning Academy

Podczas konferencji mówiono m.in. o oczekiwaniach przemysłu dotyczących kompetencji pracowników, w tym kompetencji miękkich oraz o wyzwaniach w edukacji inżynierów na potrzeby przemysłu.

27 Maj

9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy. Pasaż Kultury i Sztuki

Muzeum Dobranocek, Zabawki z Duszą, mistrzowie i czeladnicy z "Plastyka", kraina Pianoland, Akademia Chikara, Gwiezdne Wojny – zapraszamy do PASAŻU KULTURY i SZTUKI podczas 9. Dnia Odkrywców na PRz
25 Maj

Konferencja edukacyjno-naukowa w Tarnowskiej Szkole Wyższej z udziałem PRz

Współorganizatorami wydarzenia byli Politechnika Rzeszowska oraz Uniwersytet Rzeszowski.

25 Maj

Kibicujemy Fibrain AZS Politechnika Rzeszów

- Zapraszam wszystkich sympatyków tenisa stołowego na mecz, który odbędzie się 29 maja na hali Politechniki Rzeszowskiej, a po nim na pyszny poczęstunek - zachęca Tomasz Lewandowski.
24 Maj

Turniej piłki nożnej o puchar prezydenta Stalowej Woli

Wydarzenie zorganizowane przez Wydział Mechaniczno-Technologiczny Politechniki Rzeszowskiej w Stalowej Woli odbędzie się 25 maja o godz. 9.00 na stadionie MOSiR-u przy ul. Hutniczej 15.

24 Maj

Akcja „KRWIoOBIEG TERYTORIALSA” w Rzeszowie

Honorowa zbiórka krwi odbędzie się 26 maja br. od godziny 10:00 na Bulwarach Rzeszowskich, gdzie organizowany jest mini piknik rodzinny.
23 Maj

TechnoDay z Pratt & Whitney na Politechnice Rzeszowskiej

W programie wydarzenia zaplanowano konferencję dla Inżynierów Przyszłości, podczas której wykład wygłosi m.in. Marek Darecki, prezes P&W. Obędą się również spotkania z zespołem rekrutacyjnym firmy.