Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 150

22 Maj

Oficyna Wydawnicza Politechniki Rzeszowskiej na Warszawskich Targach Książki

Uczelniane wydawnictwo zaprezentowało ponad 100 tytułów publikacji naukowych z poszczególnych wydziałów Politechniki Rzeszowskiej.
22 Maj

„POŁONINY” na Festynie Rodzinnym „Bądźmy Razem”

Licznie zgromadzonej publiczności SZPiT „POŁONINY” zaprezentował piękne przyśpiewki, barwne tańce rzeszowskie, sądeckie i staromiejskie oraz dynamiczną muzykę w wykonaniu kapeli.

Punkt Obsługi Klienta Banku Pekao S.A. już otwarty na PRz

Nowa filia Banku Pekao S.A. mieści się w budynku L Politechniki Rzeszowskiej, jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:30.
21 Maj

Wspólna zabawa podczas Święta Politechniki Rzeszowskiej!

Pracownicy naszej Uczelni wraz z rodzinami obchodzili Święto Politechniki Rzeszowskiej.

Finał X edycji Podkarpackiego Konkursu Chemicznego na PRz

W dziesiątej edycji konkursu wzięło udział 318 uczniów z 52 szkół województw: lubelskiego, małopolskiego, mazowieckiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.
20 Maj

V edycja Międzynarodowych Zawodów Robotów ROBO~motion

W zawodach wzięło udział około 70 zawodników oraz 100 robotów rywalizujących w 12 różnych konkurencjach.

20 Maj

9. Dzień Odkrywców - Interaktywny Piknik Wiedzy. Skwer Historii

Historia odtwarzana przez pasjonatów, którzy zakochali się w jakimś okresie naszych dziejów i postanowili przywrócić ją do życia - zapraszamy na SKWER HISTORII podczas 9. Dnia Odkrywców na PRz.
19 Maj

Międzynarodowa Konferencja Naukowa na 80-lecie Stalowej Woli

Konferencja „COP potencjałem rozwoju oraz innowacji w konstrukcjach i technologiach specjalnego przeznaczenia”, to kolejny etap współpracy uczelni w ramach Konsorcjum COP - Tradycja, Obronność.