Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 154

07 Maj

„KRWIoOBIEG TERYTORIALSA” w Rzeszowie

Celem projektu jest zwiększenie ilości oddanej krwi w systemie oraz promocja idei przeszczepów. Wydarzenie 26 maja na Bulwarach Rzeszowskich organizuje 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej.
04 Maj

Akademickie Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym z zawodnikami PRz

Magdalena Kwiatek i Mariusz Brito, studenci Politechniki Rzeszowskiej reprezentują naszą uczelnię w Katowicach na Akademickich Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym.

03 Maj

Obchody 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja z udziałem władz PRz

W czasie uroczystości związanych z obchodami uchwalenia Konstytucji 3 Maja Politechnikę Rzeszowską reprezentował prof. dr hab. Grzegorz Ostasz, prorektor ds. współpracy międzynarodowej.
02 Maj

Zaproszenie na I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej

Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz oraz Klub Uczelniany AZS PRz zapraszają całą społeczność akademicką na I Turniej Szachowy Politechniki Rzeszowskiej. Zawody odbędą się 16 maja w Klubie Plus.

02 Maj

Zgłoś swoją kandydaturę do Nagród Naukowych POLITYKI

Stypendia naukowe otrzyma piętnastu finalistów - piątka młodych naukowców dostanie po 15 tys. zł, a pozostała dziesiątka nagrody finałowe w wysokości 5 tys. zł.
27 Kwi

Zdobądź wakacyjny staż studencki VELUX w Danii

Zwycięzca, oprócz możliwości odbycia dwumiesięcznego stażu, otrzymuje również pokrycie kosztów wyjazdu oraz pobytu, a także kieszonkowe ustalone przez organizatora.

27 Kwi

Najnowszy numer „Gazety Politechniki”

W numerze 3-4/2018 „Gazety Politechniki” sporo miejsca poświęcono kobietom pracującym lub studiującym na naszej uczelni, tworzącym kulturę i wzbogacającym życie społeczności akademickiej PRz.
26 Kwi

O ochronie danych osobowych na Politechnice Rzeszowskiej

O nowym rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE), które dotyczy ochrony danych osobowych mówiła w czasie wykładu dr Edyta Bielak-Jomaa, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych.