Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 164

01 Mar

PRz uruchamia studia dotyczące zarządzania w sporcie i biogospodarki

Pierwszy z nich będzie przygotowywać ekspertów zarządzania w sporcie, natomiast drugi będzie kształcić inżynierów zajmujących się gospodarką biologicznymi zasobami odnawialnymi.
28 Lut

Politechnika Rzeszowska na Targach Edukacyjnych „EduSalon”

Podczas targów pracownicy Politechniki wraz z najbardziej aktywnymi studentami udzielali informacji o aktualnej ofercie kształcenia oraz zasadach rekrutacji na poszczególne wydziały i kierunki.

27 Lut

Welcome Days na Politechnice Rzeszowskiej

Na Politechnice Rzeszowskiej przywitano grupę 31 studentów rozpoczynających jednosemestralne studia w ramach programu Erasmus+. Studenci przyjechali m.in. z Hiszpanii, Portugalii, Włoch i Turcji.
26 Lut

Ponad 19 mln złotych dla Politechniki Rzeszowskiej

To najwyższa kwota dofinansowania w konkursie na zintegrowane programy uczelni w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

26 Lut

Zgrupowanie Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Podczas trzydniowych prób z emisji głosu i nowego repertuaru, chór akademicki pod batutą mgr Lidii Chalińskiej świętował swoje pierwsze urodziny.
23 Lut

Spotkanie z przedstawicielami służb mundurowych i jednostek samorządu...

Rozmowy dotyczyły utworzenia różnych projektów edukacyjnych na Politechnice Rzeszowskiej dla studentów, pracowników służb mundurowych oraz instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo regionu.

22 Lut

[FOTO] Salon Edukacji Zawodowej i Technicznej na Politechnice Rzeszowskiej

Uczniowie i nauczyciele rzeszowskich szkół zawodowych prezentowali swoje umiejętności podczas Salonu Edukacji Zawodowej i Technicznej dla gimnazjalistów, który odbył się na Politechnice Rzeszowskiej.
22 Lut

Wirtualny Dzień na Wydziale Mechaniczno-Technologicznym w Stalowej Woli

Spotkanie miało na celu zapoznanie przyszłych kandydatów na studia, studentów oraz przedstawicieli przemysłu z najnowszymi technologiami i produktami na rynku.