Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 169

24 Sty

Współpraca Politechniki Rzeszowskiej z Uniwersytetem Technicznym w Koszycach

Celem nowego porozumienia jest poszerzenie dotychczasowej współpracy, która dotąd realizowana była w oparciu o umowę podpisaną między obiema uczelniami w 2002 roku.
24 Sty

Konkurs na modernizację Klubu Studenckiego Plus

Konkurs ma na celu adaptację pomieszczeń do prowadzenia nowoczesnych zajęć z fizjoterapii dla niepełnosprawnych studentów PRz. Termin składania prac konkursowych ulega wydłużeniu do 16 marca br

23 Sty

Politechnika Rzeszowska buduje motoszybowiec z napędem wodorowym

Budowa motoszybowca AOS-H2, to kolejny etap prowadzonych od kilku lat badań nad alternatywnymi źródłami energii dla lotnictwa. Pierwszy lot ma się odbyć już w 2019 roku.
23 Sty

Porozumienie o współpracy z Zespołem Szkół nr 1 im. A. Towarnickiego w Rzeszowie

W ramach porozumienia Politechnika Rzeszowska obejmie honorowym patronatem klasy o profilu technik budownictwa, technik inżynierii sanitarnej oraz klasy z rozszerzoną matematyką, fizyką i informatyką.

Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym na Politechnice Rzeszowskiej

Tematyka konkursu dotyczyła „demokracji – istoty, idei, celów i ich realizacji”. Współorganizatorem Olimpiady był Wydział Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej.
22 Sty

Dziedzictwo i rozwój Podkarpacia - konkurs

Konkurs dedykowany jest do absolwentów szkół wyższych, których obronione prace dyplomowe dotyczą historii, współczesnego oblicza oraz przyszłości Podkarpacia. Łączna pula nagród wynosi 15 000 zł.

22 Sty

[FOTO] Fotorelacja z gali świątecznej "Hej kolęda, kolęda..."

Podczas koncertu w auli Politechniki Rzeszowskiej najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki śpiewał Zespół Tańca Ludowego RZESZOWIANKA oraz Zespół Pieśni i Tańca KARPATY.
19 Sty

[FOTO, VIDEO] 100. rocznica urodzin Tadeusza Góry, legendy szybownictwa...

19 stycznia przypada 100. rocznica urodzin Tadeusza Góry, legendy szybownictwa, patrona Akademickiego Ośrodka Szybowcowego Politechniki Rzeszowskiej w Bezmiechowej.