Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 161

16 Mar

Aplikacja PRz najlepszą innowacją informatyczną w konkursie Focusa

Aplikacja BlinkMouse dr inż. Joanny Marnik z Wydziału Elektrotechniki i Informatyki PRz zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Soczewki Focusa 2017” w kategorii innowacji informatycznych.
16 Mar

Zaproszenie na międzynarodową konferencję w Stalowej Woli

Głównym celem tej konferencji jest przedstawienie oferty i możliwości badawczych dla przemysłu zbrojeniowego.

15 Mar

Studenci Politechniki Rzeszowskiej zdobyli 3 medale na zawodach lotniczych w...

Zespół studentów Politechniki Rzeszowskiej zdobył trzy medale: jeden srebrny i dwa brązowe. Zawody polegały na zaprojektowaniu, zoptymalizowaniu i zbudowaniu samolotów udźwigowych.
15 Mar

Studia II stopnia z zakresu bezpieczeństwa wewnętrznego na Wydziale Zarządzania

Pierwszy nabór chętnych na studia zostanie uruchomiony na rok akademicki 2018/2019.

14 Mar

Nowy album o Politechnice Rzeszowskiej

Politechnika Rzeszowska wydała nowy album „Politechnika Rzeszowska 1963–2017”. Na ponad 230 stronach są w nim udokumentowane wszystkie najważniejsze wydarzenia z ostatnich 54 lat rozwoju uczelni.
13 Mar

Zapraszamy na Dni Wydziału Zarządzania

21 i 22 marca br. zaplanowano wiele interesujących wydarzeń, m.in. inspirujące wykłady, panele dyskusyjne, strefy przedsiębiorców czy stoiska kół naukowych.

13 Mar

Zgłoś się na ćwiczenia wojskowe w ramach Legii Akademickiej

Trwa nabór wniosków o powołanie w trybie ochotniczym do odbycia ćwiczeń wojskowych w ramach projektu pilotażowego w Politechnice Rzeszowskiej.
12 Mar

Zaproszenie na III Konferencję Naukową Something About IT Security

Tematyka konferencji obejmować będzie tematy związane z: bezpieczeństwem systemów i sieci, bezpieczeństwem informacji, oraz bezpieczeństwem IoT.