Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 163

07 Mar

Startuje Akademia Developera PGS Software

W ramach Akademii Developera przyszli programiści będą mogli uzyskać certyfikat i zdobyć cenną wiedzę od ekspertów.
06 Mar

Spotkanie rektorów polskich uczelni technicznych na Politechnice Śląskiej

Rektor Politechniki Rzeszowskiej prof. Tadeusz Markowski, wziął udział w posiedzeniu Konferencji Rektorów Polskich Uczelni Technicznych w Gliwicach. Spotkanie zorganizowała Politechnika Śląska.

06 Mar

[FOTO] Potrójne zwycięstwo studentów PRz w zawodach robotycznych „Robomaticon”

Członkowie koła zmagali się w pięciu różnych konkurencjach z przeciwnikami z całej Polski i Europy. Wygrali w trzech konkurencjach zdobywając dwa pierwsze i jedno drugie miejsce.
05 Mar

Studenckie Koło Naukowe Inżynierii Środowiska laureatem konkursu...

Już drugi rok z rzędu SKNIŚ z Wydziału Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury PRz zdobyło tytuł laureata konkursu w kategorii „edukacja".

05 Mar

„Fitnessowy 8 marca" na Politechnice Rzeszowskiej

Centrum Fizjoterapii i Sportu PRz zaprasza na wyjątkowe zajęcia. Na hali sportowej w budynku Ł tylko dla Pań fitness i zumba.
02 Mar

[FOTO] Koncert „Niezłomni Wojownicy Rzeczpospolitej"

Koncert zorganizowany w murach Politechniki Rzeszowskiej był okazją do uczczenia pamięci płk. Łukasza Cieplińskiego ps. „Pług” i żołnierzy antykomunistycznego podziemia.

02 Mar

Konkurs „BorgWarner Student Award”

Celem wydarzenia jest uzyskanie innowacyjnych rozwiązań technicznych zaproponowanych przez młodych inżynierów dla zadań, które będą mogły być wykorzystane w organizacji BorgWarner.

Sportowy kalendarz studentów Politechniki Rzeszowskiej na miesiąc marzec

Studenci Politechniki Rzeszowskiej w marcu wezmą udział w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego i Akademickich Mistrzostwach Polski.