Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 162

09 Mar

Studenci kierunku architektura laureatami konkursu urbanistycznego na Rynek...

Konkurs był przeprowadzony w ramach projektu „Milicz odNowa – wielowymiarowy program rewitalizacji miasta Milicz”.
09 Mar

Nabór na studia w Chinach

Osoby zainteresowane wyjazdem do Wuhan powinny być co najmniej na II roku studiów I stopnia. Wymagana jest również zgoda dziekana, wysoka średnia i bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Wystawa o Ignacym Łukasiewiczu na Politechnice Rzeszowskiej

8 marca br. roku mija 196. rocznica urodzin Ignacego Łukasiewicza (1822-1882) - twórcy polskiego przemysłu naftowego, wynalazcy, wizjonera i filantropa, patrona Politechniki Rzeszowskiej.

Współpraca Politechniki Rzeszowskiej z V Liceum Ogólnokształcącym w Rzeszowie

Współpraca obejmie dwa obszary. Pierwszy dotyczy utworzenia w V LO klasy politechnicznej. Drugi obszar współpracy związany jest z promocją sportu i współpracą w zakresie sportu.

08 Mar

Polecamy nowy numer „Gazety Politechniki”

Zapraszamy do lektury i zachęcamy do publikowania na łamach naszej gazety.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Prof. Tadeusz Markowski, rektor Politechniki Rzeszowskiej składa życzenia wszystkim Paniom.

07 Mar

Mistrzostwo Polski w tenisie stołowym dla AZS Politechniki Rzeszowskiej

Tomasz Lewandowski, zawodnik Klubu Uczelnianego AZS Politechniki Rzeszowskiej zdobył złoty i brązowy medal na 86. Indywidualnych Mistrzostwach Polski w tenisie stołowym.
07 Mar

Nabór na studia i praktyki za granicą

W ramach programu ERASMUS+ istnieje możliwość wyjazdu studentów studiów dziennych i zaocznych.