Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 168

01 Lut

Polecamy najnowsze wydanie „Gazety Politechniki”

W numerze m.in. prof. Leszek Trybus doktorem honoris causa Politechniki Rzeszowskiej, 45-lecie pracy prof. PRz Szczepana Wolińskiego oraz dr. Jerzego Kerstego.
31 Sty

Konsultacje na temat nowej edycji programu Erasmus+

Konsultacja obejmuje pytania dotyczące bieżących rezultatów i przyszłych wyzwań związanych z programem Erasmus+.

31 Sty

Projekt dotyczący ograniczenia antybiotyków w chowie zwierząt

- Rozwiązania charakteryzują się niskim kosztem wykonania oraz prostą budową, a jednocześnie umożliwiają uzyskanie optymalnych parametrów wymaganych dla suszenia ziół - mówi prof. Witold Niemiec.
30 Sty

Wystawa prac studentów architektury

Prace można oglądać do końca lutego w holu na I piętrze Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego Politechniki Rzeszowskiej.

30 Sty

Zostań Juniorem Innowacji Podkarpacia

Organizatorzy konkursu chcą zmotywować studentów, absolwentów oraz młodych pracowników naukowych do rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej, cechującej się innowacyjnością i przedsiębiorczością.
29 Sty

[FOTO] Zabawa noworoczna dla dzieci pracowników Politechniki Rzeszowskiej

- Cieszymy, że wiele dzieci skorzystało z przygotowanych atrakcji i że udało się nam sprawić przyjemność najmłodszym, nie tylko w postaci słodkich upominków – mówi Beata Staroń, organizator imprezy.

26 Sty

Politechnika Rzeszowska patronem honorowym Liceum z Biecza

Opiekę merytoryczną i patronat honorowy nad klasą politechniczną sprawował będzie Wydział Matematyki i Fizyki Stosowanej oraz Wydział Chemiczny.
26 Sty

„Konkurs 2018” dla doktorantów

Czesław M. Rodkiewicz Scholarship Fundation oferuje młodym naukowcom dofinansowanie badań z dziedzin łączących technikę i nauki medyczne.