Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 165

21 Lut

„Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich"

Tematem spotkania organizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju były sposoby wsparcia przedsiębiorstw w realizacji innowacyjnych projektów.
21 Lut

[VIDEO] Student PRz wygrał w ogólnopolskim turnieju freestyle football

Konrad Dybaś, student logistyki Politechniki Rzeszowskiej, rywalizując z najlepszymi zawodnikami podczas Lubasz Freestyle Night zwyciężył w dwóch kategoriach: be(a)st trick oraz challange.

[VIDEO, FOTO] INNOWACYJNE premiery na Politechnice Rzeszowskiej

Mobilne laboratorium szybkiego reagowania CALIBRON firmy GC ENERGY z Rzeszowa oraz pierwszą polską przemysłową drukarkę 3D SONDA SYS, zaprezentowano podczas konferencji INDUSTRY 4.0.

Koncert „Niezłomni Wojownicy Rzeczypospolitej” na PRz

Koncert odbędzie się z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych oraz rocznicy śmierci płk. Łukasza Cieplińskiego.

Program firmy Siemens dla studentek

Nagrodą ufundowaną przez Siemens jest wyjazd na największe targi przemysłowe Hannover Messe 2018 w dniach 23-25 kwietnia br.
19 Lut

[VIDEO] Spotkaj się z Ambasadorem Polskiej Chemii

Wszystkich studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w spotkaniu z Ambasadorem Polskiej Chemii.

16 Lut

[FOTO, VIDEO] Tysiąc uczniów na seminarium chemicznym w Politechnice...

– Coraz więcej osób przyjeżdżających na nasze seminarium ma określony cel oraz kierunek, w którym chce się kształcić - mówi prodziekan ds. ogólnych WCh dr inż. Dorota Głowacz-Czerwonka.
15 Lut

Absolwent PRz laureatem konkursu „Student-wynalazca"

Nagrodzone urządzenie przeznaczone jest szczególnie dla osób po udarze mózgu, mających problem z zaburzeniami w funkcjonowaniu jednej strony ciała.