Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 119

26 Mar

Działania Politechniki Rzeszowskiej w walce z koronawirusem

Katedra Konstrukcji Maszyn na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa włączyła się w pomoc lokalnym służbom medycznym.
25 Mar

Nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Obowiązują nowe zasady bezpieczeństwa, w tym ograniczenie w przemieszczaniu się. Obowiązek pozostania w domu nie będzie dotyczył jednak dojazdu do pracy i załatwiania niezbędnych codziennych potrzeb.

24 Mar

Wydanie specjalne "Gazety Politechniki"

W wydaniu specjalnym „Gazety Politechniki" zaprezentowano inwestycje, budowy, rozbudowy oraz modernizacje już istniejących obiektów służące nauce i rozwojowi Politechniki Rzeszowskiej.
19 Mar

Komunikat dotyczący odroczenia opłat za studia

Z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju, Rektor Politechniki Rzeszowskiej w roku akademickim 2019/2020 odracza obowiązek wnoszenia opłat za studia do dnia 30 kwietnia 2020 roku.

19 Mar

Tytuł profesora dla pracownika Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa...

Dr hab. Bartłomiej Wierzba, pracownik Katedry Nauki o Materiałach na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, otrzymał tytuł profesora nauk inżynieryjno–technicznych.

Akcja #potrzebujemyciebie organizowana przez Polską Grupę Farmaceutyczną

Aby utrzymać ciągłość dostaw leków, niezbędni są dodatkowi pracownicy. Z tego względu Polska Grupa Farmaceutyczna rozpoczęła akcję #potrzebujemyciebie.

17 Mar

Komunikat Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Rzeszowie

Pracownicy PRz, którzy w ostatnim czasie przebywali za granicą i studenci programu ERASMUS+ zobowiązani są do przestrzegania wytycznych Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.
16 Mar

Rector’s announcement regarding dorms

We ask all residents to cooperate with the services of the student housing estate while vacating residence halls of the Rzeszów University of Technology for the time of class suspension.