Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 193

31 Paź

Delegacja z Narodowego Uniwersytetu Lotnictwa w Kijowie

W dniach 22-26 października 2018 r. w Politechnice Rzeszowskiej gościliśmy prof. Valentyne Groza oraz dr Sergii Shamanskyi, którzy są wykładowcami w Narodowym Uniwersytecie Lotnictwa w Kijowie.

Wykład w ramach HiTech Week

W dniu 5 listopada 2018 r. o godz. 14:00 w budynku V PRz. odbędzie się wykład E. Henricha pt. "Przepływowo-cieplne projektowanie Turbiny Niskiego Ciśnienia dla nowoczesnych silników lotniczych".

Uroczystość rozdania dyplomów na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki

W sobotę 27 października 2018 r. miało miejsce uroczyste wręczenie dyplomów ukończenia studiów i wyróżnień absolwentom Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej.
30 Paź

Spotkanie informacyjne pt. „Możliwość udziału Pracowników Politechniki...

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne pt. „Możliwość udziału Pracowników Politechniki Rzeszowskiej w programie ramowym „Horyzont 2020”, które odbędzie się 8 listopada 2018 r.

29 Paź

Wietnamczycy chcą się uczyć na Politechnice Rzeszowskiej

W dniu 25 października 2018 r. prorektor PRz ds. współpracy międzynarodowej prof. dr hab. Grzegorz Ostasz powitał na uczelni grupę studentów z Wietnamu.
29 Paź

Konkurs BorgWarner Student Award 2019

Konkurs adresowany jest do studentów kierunków technicznych. Na laureatów czekają płatne staże w firmie BorgWarner.

26 Paź

Trwają zapisy na kurs mechaników szybowcowych w Bezmiechowej

Akademicki Ośrodek Szybowcowy zaprasza na kolejną edycję szkolenia mechaników szybowcowych. Kurs rozpoczyna się 9 listopada o godzinie 12. 00.
26 Paź

Widowisko Rzeszów Niepodległy w auli Politechniki Rzeszowskiej

Widowisko historyczno-muzyczne zorganizowane z okazji 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbędzie się 31 października w auli Politechniki Rzeszowskiej o godzinach: 16:00 i 19:00.